Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kis segítség kéne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis segítség kéne, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát: Az a helyzet hogy tetszik egy lány a suliból.Régebben nem hozzánk járt de ismerem elég rég .Mikor megismertem volt barátja így ne is nagyon foglalkoztam vele .De most már nincs fiúja és rá kellet jönnöm hogy szerelmes vagyok belé ...Nemtudom mit gondol rólam bár bulin találkoztunk beszélgettünk de nagyjából ennyi.Eggyáltalán nem vagyok félénk fajta de ha lányokról van szó nemtom milesz velem.Szeretnék valamit csinálni nemtudom h mit de komolyan tegnap még vele is álmodtam.Segítenétek?Mit tegyek szerintetek hivjam valahova??? Csak ezzel az a baj h szerintem nem lennék rá képes. Bocsi ha hosszúra sikerült de ezt le kellet írjam valahova 14/F
2011. szept. 18. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj oszt verd ki Donald kacsára.
2011. szept. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eladó 9mm-es különösen az FBI számára kifejlesztett és legyártott pisztoly. neked ingyen adom, csak utána töröld le az "AGYADAT" róla.
2011. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Nananana, várjunk csak... A csaj max. 14 éves, de már volt pasija... Ja és bulizni is jártok... Mi lesz 16 éves korotokban? Beálltok porószínésznek??? Komolyan mondom, agyamat eldobom, hogy a magadfajta kis tizenéveseknek nincs semmi agyuk...


Ja és üzenem anyádnak, hogy adjon neked egy jó nagy pofont. Meg a csajnak is.

2011. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj nyugodj meg!


De tudnod, kell, hogy egy Jedi-nek nem lehetnek érzelmei, ezeket a szálakat el kell szakítanod, vigyázz mert a szerelem a sötét oldalhoz vonz!


Mi együtt érzünk veled, és a halálodig kísérünk utadon!

2011. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se lennél rá képes,mivel ezt gondolod magadról!


Mire megérted ezt a mondatot,addigra megérsz majd egy kapcsolatra!:)Sok sikert!:)

2011. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehettek ennyire bunkók?! :(
2011. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ja ide se lehet írni 1 kérdést mert jönnek a kis hülyék és jópofáskodnak!
2011. szept. 19. 06:20
 8/10 anonim ***** válasza:

"félénk fajta de ha lányokról van szó nemtom milesz velem" - félénk fajta vagy, ez a mondatod ezt 100%osan bizonyítja


"szerintem nem lennék rá képes" -> akkor mindek foglalkozol vele. Vagy lépsz vagy csorgatod a nyálad tovább a semmiért.

2011. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudsz olvasni?! "Egyáltalán nem vagyok félénk fajta[...]"
2011. szept. 19. 14:39
 10/10 anonim válasza:
[link] ründerá-ründerá-ründerá
2011. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!