Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szokták mondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokták mondani, hogy legyél önmagad, mikor a legtöbb csajnak csak a tipikus tökös, nagydumás, jólöltözött pasi van az agyában?

Figyelt kérdés
Egyfolytában csak azt hallani, hogy mi pasik nem vagyunk jók úgy ahogy és akik vagyunk, csak ha tökösek vagyunk,jó a dumánk,jól öltözködünk stb. stb. Mintha a legtöbb csajnak ugyanolyan klónozott macsó pasi kéne...
2011. okt. 13. 15:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
fosok már az ilyen és hasonlo kérdésektől..
2011. okt. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
mikor tanuljatok már meg, h nem kell általánositani?????
2011. okt. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
2.-nál a pont!
2011. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
az első is én vok. :) 2. :) hehe
2011. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Mert vannak olyan idealisták, akik tényleg ezt hiszik. De amúgy tökösnek meg nagydumásnak se kell lenni, csak jól kell kinézni.
2011. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem általánositok, de reggeltől estig csak ezt hallja az ember, mintha betanulták volna a szöveget.
2011. okt. 13. 15:28
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
én nem szeretem a nagydumas pasikat.. mindig is kerultem oket..
2011. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Walk With Me ***** válasza:
Mert tökös nagydumásokból rengeteg van, az igazi egyéniségekből viszont kevés. :)
2011. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Azért kell b*meg önmagadat adni, mert akkor csak olyan csajjal jössz össze, aki azért szeret, ami vagy. Így egyrészt elkerülöd az általad említett hülye p1csákat (mert nem mind ilyen), másrészt meg különben játszhatnád tovább a szerepedet a kapcsolat folyamán is. Biztos én vagyok hülye, de ez a képlet elég egyértelmű szerintem...
2011. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Azoknak akik folyton az általánosítás miatt sírnak:

Nem zörög a haraszt...

2011. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!