Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjen magával aki ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjen magával aki ronda és unalmas?

Figyelt kérdés

Szóval valaki ronda,ez esetben én :D és elég nehezen tudok ismerkedni a külsőm miatt,mert félek,hogy kiröhögnek ha odamegyek egy új társaságba,ezenkívűl naponta látom,hogy a szembejövő autókból 90%ban röhögnek rám/rajtam.

Nincsen kedvem az élethez,semmihez.

Ettől függetlenül volt 1,5 éve egy barátnőm,3 évig voltunk együtt,a sok veszekedés ellenére életem legboldogabb 3 éve volt,azóta volt jópár barátnőm,maximum 2 hónapig,de egyik se az,amit igazán akartam,volt barátnőm még mindig hiányzik,igazából hazudnék ha azt mondom,hogy nem szeretem,persze még valamennyire igen,első szerelem volt.. de már többet nem jönnék össze vele,mert elég csúnyán átvert,egy hasonló lánnyal beérném..

namind1 ez a rizsa része volt,konkrét kérdésem az lenne,hogy mit tanácsoltok annak,aki ronda,nem tud ismerkedni,vhol a nagypofájú és a visszahúzódó ember között van,ugyérzi mindenki rajta röhög..úgy kb ennyi :D

végülis ismerettségem van,mert motocrossozok verseny szinten,ezt igy csak idézőjelbe akartam írni ...

22/F


2011. okt. 13. 20:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem még barátnőm sem volt.


21/F

2011. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

miért te úgy mondod,hogy "volt három éve egy barátnőm"?és akk ez azt jelenti h 3évig jártatok,és most már nem.

mindenki így számítja,h három hónapja nincs batátom=eltte lehettem vele három évet,csak három hónapja szakítottunk.

omg

amúgy meg járj el edzeni,kedves kérdező,és vegyél pár faja ruhát! és menj társasággal ide-oda.:)

2011. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

1,5 éve volt egy barátnője!!!!

3 évig voltak együtt.... Akárhogy számolok az nem jön ki, mert ha másfél éve jöttek össze, akkor az mostanáig csak másfél év :D nem pedig 3... :D

2011. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
istenem de sok az idióta.na ezért szar a magyar oktatás,sok agyoniskolázott ember,és még egy egy ilyen szöveget sem tud értelmezni.de nyugi,a rendszer a hibás nem ti.de elmondom hogy 1.5 éve lett vége egy kapcsolatának ami 3 évig tartott.nem 1.5 éve jöttek össze hanem volt egy kapcsolata ami 3 évig tartott,de szakítottak.ez volt 3 éve.midenki érti mostmár?
2011. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
1,5 éve szakítottam a barátnőmmel,akivel 3 évig volam együtt,de ezt a 3 évet értelem szerint visszafele számoljad .. sajnálom, ha nehéz volt értelmezned a mondatot.
2011. okt. 17. 10:23
 16/16 anonim ***** válasza:
igen én is így gondoltam,csak a végét elírtam.
2011. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!