Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek mit tudnék eggyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek mit tudnék eggyáltalán tenni?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba, kedvelem, úgy gondolom ő is belém van zúgva, mintha ezt kimutatná és a többiek is ezt mondták. Szoktunk beszélgetni. Sokat mosolyog rám és én is rá.

Az történt hogy elhívtam randizni. Mivel ez az első ezért elég sokat tököltem. Már egy hónapja el akartam hívni(örültem hogy végre megtettem), de azt mondta hogy már jár valakivel. Ezután fél perccel késöbb el is köszöntünk és elment, nem nézett vissza, de a busz is arra ment amerre ő, amikor felszálltam a buszra akkor ő már szokásosan befordult egy utcába és azt hitte hogy onnan én már nem látom, de amikor 3 másodpercre egy vonalba került a busz az utcával akkor azt láttam, hogy áll és nem valami boldogan gondolkozik és szomorú. Mintha nem lett volna elégedett azzal ami történt mintha úgy érezte volna hogy ezt nem így akarta. Másnap egyetlen szót se szóltunk egymáshoz egyrészt azért mert az órák és szünetek 2/3-adában nem voltam ott mert volt 1-2 dolgom és különórám másrész mintha most nem akarna velem beszélgetni mert zavarban van. Alig volt szemkontaktus, amikor volt is akkor ő elnézett. Én se sokat néztem rá mivel én se nagyon tudtam hogy most mit csináljak és zavarba is voltam, ahogy ő is. A nap végén elrohant én úgy gondolom hogy emiatt. Mindezt csak néhány barátomnak mondtam el és a többiek nem is vették észre.

Ez nem biztos de én úgy gondolom(az vonom le az egészből és még apróbb jelekből) hogy az van hogy mindketten kedveljük egymást és mielőtt én elhívtam volna randizni az előtt egy másik gyerek elhívta randizni és nem mondott nemet neki mert mi oka lett volna akkor még rá talán nem gondolta hogy én is kedvelem és elfogom hívni randizni. Mivel ezért már jár valakivel nekem nemet kellet mondania és ezért szomorú és zavart. Ha ez igaz akkor valószínűleg ő nem tudja hogy én mindezt tudom és láttam. Lehet hogy ő azt hiszi rólam hogy az én szemszögömből csak annyi történt hogy ő azt mutatta nekem hogy kedvel és amikor elhívom akkor ő most az utolsó pillanatban rögtön nemet mond és ezzel erősen megbántott és már azon vagyok hogy ezt lezárjam. Pedig lehet hogy most szomorú vagyok mert nem úgy alakultak a dolgok ahogy lehetet volna de mivel úgy gondolom hogy kedvel engem és csak minden rosszul jött össze, azért még szerintem rendbe lehet ezt hozni csak nem tudom hogy most mit is csináljak holnap.

Ha holnap mindezt meg akarnám vele beszélni akkor az egyrészt fura lenne mert nem tudja hogy én ennyi mindent tudok másrész meg nem biztos hogy mindez így van lehet hogy azt a sok összefüggést félreértelmeztem.

Van egy barátom aki a kezdetektől itt volt és erről beszéltünk tanácsot adott és most segíthetne is. Szerintetek hogyan lehetne ebből jól kijönni? Mit tegyek holnap adnátok tanácsokat?


2011. okt. 13. 22:07
 1/3 DiMalto ***** válasza:
22:21 van !!!!!fogalmazhatnál tömörebben,bele se mertem olvasni......:)
2011. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát biz ez elég bonyorult de ha valaki elolvasná és segítene azt nagyon megkösszönném :)

ja és 14/f vagyok

2011. okt. 14. 09:49
 3/3 valasz88 ***** válasza:
Segítek: nem tudsz semmit. Aranyos, hogy azt hiszed, hogy te átlátod a helyzetet, ő meg nem, de hidd el, neki is megvan a saját szemszöge, és ha nem tetszene neki a jelenlegi helyzet. változtatna rajta. Neked ezzel most semmi dolgod, mással van, nyilván megkapja tőle, amit akar, különben váltana, ennyi. Hülyét ne csinálj magadból, márpedig ha ezen elkezdesz rágódni, pláne őt is bevonva, akkor az lesz a vége, hogy megalázod magad és elveszted a büszkeséged. Visszautasítottak, ennyi. Majd ha egyedül lesz ismét, akkor esetleg próbálkozhatsz, de jelen helyzetben nincs mit tenni (bármennyire is úgy gondolod, hogy te érted a dolgokat és el kell rendezned).
2011. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!