Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni a randikon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a randikon a kínos csend ellen?

Figyelt kérdés
Az a baj velem, hogy az első pár randin egyszerűen nem tudok normálisan beszélni. Sok a kínos csend és félek, hogy a pasi azt hiszi, hogy buta liba vagyok, aki beszélni se tud. Ha túl vagyunk az első pár randin, már oké, van közös témánk.
2011. okt. 20. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most meg fogsz lepődni! A pasik kb 80%-a ugyan-ettől fél, és ugyan-ezt a kérdést teszi fel.
2011. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Triviális a válasz: beszélj valamiről. Ha beállna a csend akkor kérdezz, vagy mesélj valamit, vagy hagyd, hogy ő vegye át a beszélgetés irányítását.
2011. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mondjuk beszélni:D
2011. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
vagy fingó versenyt rendezni:D
2011. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Olyannal randizni, akivel nincs a kínos csend.

Vagy aktív randit tartani, szóval nyugodtan el lehet menni pingpongozni akár, és akkor a szituáció adja magával a témát.

Vagy ha mindenképpen csak olyan randit akarsz, ahol ültök egymással szemben, akkor előre találj ki pár témát, illetve kérdést, amivel lehet indítani. Ebben egyébként az amcsi romcomok nagyon sokat segítenek, tekintve hogy mindegyikben van legalább egy első randi :)

2011. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
vagy ne a gyakorit böngészd az iskolában 68%-os ..
2011. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Olyannal randizni, akivel nincs a kínos csend"


Ezt a legkönnyebb. Ha nem megy egyből minden tökéletesen, hagygjuk is ott. Ne is adjuk szerencsétlennek időt h kibontakozhasson. Az ilyen gyökerek miatt olyanok a mai párkapcsolatok amilyenek.

2011. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jesszus, minek esel így nekem? Gondolom a válaszom többi részét meg nem olvastad el.


Az a helyzet, hogy van már némi tapasztalatom a témában és másokon keresztül is van rálátásom. A jó kapcsolatok SOHA nem kínos csenddel kezdődtek. Függetlenül attól, mennyire nagydumásak az emberek. Ha passzolsz a másikkal, úgyis lesz számára mondanivalód.


Persze egyszerűbb a frusztrációt anonim módon levezetni rajtam, de attól még nem lesz jobb neked. Jobban járnál, ha inkább belegondolnál abba, amit írtam.

2011. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlott média a témakörben:

http://www.youtube.com/watch?v=bO5zDht8ndk

;)

2011. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:30


Van abban igazság, amit írsz.

Jelenlegi barátnőmmel már az első találkozásunknál tudtunk folyamatosan beszélgetni. Ma találkoztam véletlenül egy másik ismerős lánnyal, vele is folyamatos volt a szöveg. Ha kölcsönös az érdeklődés, akkor nem lesz csend. De az élettapasztalat sokat ér hallgatás ellen.

2011. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!