Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randin érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randin érdemes szájra puszit, csókot, nyelves csókot adni egy lánynak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 17:06
 1/10 anonim válasza:
hát az attol függ mennyire ismeritek 1mást...kül sztem...te érzed mikor kell neki puszit/csókot adni..eljön annak a pillanata..csak ne eröltesd!!!
2009. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
meg lehetőleg ne az elsőn :D sztem 2.-3. randin a jó ha kölcsönös a vonzódás :)
2009. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul 13 éves vagyok,a barátnőm is,és neki én vagyok az első!!!
2009. máj. 20. 17:17
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Az elsőn!
2009. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez a legelső csók lenne, akkor első randin egy szájra puszi is bőven elég. Szerintem mindjárt egy nyelves csókkal indítani kicsit ajtóstul a házba dolog lenne. Amúgy utána majd érezni fogjátok, hogy mikor mehettek tovább.
2009. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez a kortól, és attól is függ, hogy mennyire ismeritek egymást. 13 évesen, ha neki te vagy az első, akkor nem kéne sztem első randin.:) Én 16/L vagyok, és sztem ha már eléggé ismeritek egymást, és bejöttök egymásnak, akkor 2.randin jöhet egy szájrapuszi, vagy esetleg egy finom csók.(a ti korotokban) Én így 16 évesen annak örülnék, ha nem az első randin csókolna meg (ezzel is húzza az agyam és egyre jobban kívánom:D), a 2.randi végefelé már jöhet egy csók, de nyelves csókot én csak akkor tudok elképzelni, ha már egy ideje járunk..így randiban számolva 5-6.randi után.:D
2009. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat főleg az utolsót tartom hasznosnak.
2009. máj. 21. 18:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam 16 évesen volt 1.randi kézfogás séta beszélgetés,2 randi búcsúkor volt szájra puszi, az első csókom a 3.randin szintén búcsúkor és halacsdka volt!!!!tátágott, a nyelvét elvitte a cica...wáhhh.
2009. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Húú hát akkor az nálam kicsit gyors volt? :S Délben még nem is ismertem a srácot, este 8kor meg már nyelves csók volt xD

Na jó ő kezdeményezte :) persze én se ellenkeztem :D ^^

17L

2009. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a sráccal, akivel találkozgatok 3. randin nyelves csók volt indításnak, de nagyon nem bántam :)
2010. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!