Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy fogjam vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy fogjam vissza magam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársammal közelebbi kapcsolatba kerültünk pár randi és tegnap vizsgák után pár osztálytársal beültünk valahova és hát mi utána az ágyában kötöttünk ki. Én már kezdek beleszeretni, ő is úgy érzi hogy több vagyok mnit barát és járna velem. De ragaszkodnuk ahoz hogy suliban semmi nincs köztünk csak barátok vagyunk, hogy tudnám elérni azt hogy suliba ne legyen az hogy mniden percben ölelgetném hozzábújnék és hasonló?
2011. okt. 21. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mi sem egyszerübb. ne ölelgesd ne puszilgasd... önakarat. ennyi. ha ez nem megy akkor ne találkozzatok suliban.már ha nem egy osztályba jártok.
2011. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
osztálytársam
2011. okt. 21. 13:30
 3/13 anonim ***** válasza:
hát akkor marad az önuralom. nem baj ha gyakorlod, erre általában szükség van az életben.cigi,pia leszokás,stb
2011. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy azt kel lgyakorolnom cska nagyon nehéz
2011. okt. 21. 13:58
 5/13 anonim ***** válasza:
hát senki se mondta hogy könnyü. szerinted miért vannak olyan kevesen akik a függöségükröl sosem birnak leszokni?:)
2011. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát mert nem elhet a szenvedélyről leállni :)
2011. okt. 21. 14:30
 7/13 anonim ***** válasza:

dehogynem:) csak akarni kell:)

légy türelmes, elöbb utobb ha tényleg szeret akkor jobban belédzug és igényelni fog téged. bár nem tom... az osztálytársas dolog nem mindig müködik. éjjel nappal vele vagy... eleinte jo buli de késöbb unalmassá válhat. majd figyelj erre.

2011. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mivel estin járunk így kedden,szerdán és csütörtökön találkozunk 4-8 ig és együtt megyünk haza mert szembelévő házba lakik. tehát így nem találkozunk sokat
2011. okt. 23. 14:29
 9/13 anonim ***** válasza:
na az már kicsit jobb:) de szerintem ezt simán ki lehet birni ölelés nélkül. ha már együtt mentek haza ott már ölelgetheted nem?:)
2011. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen ott már ölelgethetem
2011. okt. 24. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!