Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nyomulásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pityu kérdése:

Szerintetek nyomulásnak számít ha még nem járok a lánnyal de gyakra írok neki fcae-n?

Figyelt kérdés
Csak mert nem mindig válaszol!
2011. okt. 16. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mert már ő is tudja, hogy a facén csak gyökerek ismerkednek, a férfiak az utcán rohangálnak...
2011. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
első ez hülyeség...valakinek csak így van ideje ismerkedni ennyi..
2011. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja és mi az hogy gyakran??Nem mindegy hogy óránként vagy mondjuk minden nap?szóval milyen gyakorisággal írsz neki?
2011. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ja elsőnek még annyi hogy ha ott tetszik meg egy lány akkor miért ne írhatna rá így az ember?lehet hogy 100km-el odébb lakik...
2011. okt. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

naponta!

+elhívtam moziba azt nem írtam és eljön csak a vizsgák miatt jövőhónapban lesz a mozozás!

2011. okt. 16. 12:33
 6/17 A kérdező kommentje:

Ja és ahogy írtam naponta írok de nem válaszol!

mondjuk csak 2 napja!

lehet hogy én reagálom túl?:/

2011. okt. 16. 12:34
 7/17 anonim ***** válasza:
Jó de naponta hányszor írsz rá úgy még is??Mert ha egyszer rá írsz nem gond,bár szerintem azt is csökkenthetnéd mondjuk 2 naponta.Ha nem ír rád egyből csak másnap ,nem biztos hogy azt jelenti hogy nem érdekled...hát nem tudom hogy felfújod e vagy nem.nem tudom milyen a viszony köztetek és mit szokott egyáltalán vissza írni....
2011. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja hogy nem mindig válaszol...de az mit jelent hogy nem mindig válaszol??Nem válaszol az adott levélre vagy csak később?Ez sem mindegy szerintem....ha válaszol de csak később akkor érdekelheted őt valamennyire,de ha egyáltalán nem válaszol egy két levélre akkor lehet hogy annyira nem keltetted fel az érdeklődését szerintem....nem tudom mert sok nő szereti húzni a férfi agyát,holott tulajdonképpen lehet hogy bejössz neki csak egy kicsit heccelni akar és húzni az agyadat,ezt kellene valahogy kideríteni...
2011. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem te reagálod túl. Meg különben is, ha annyira össze akarsz vele jönni akkor közöld vele. Max megmondja, hogy bocsi, de nem. Ennyi. Mit kell túlbonyolítani a dolgokat?

2011. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na az a lényeg hogy én szeretnék vele beszélni minden nap és látom hogy kirak valamit face-re de az is megújúlt szóval nem jelez mindent jól és amikor kirak valamit írok neki hogy Szia:D és várok és várok aztán semmi rá 2-3 órára látomh ogy kirak megint valamit és akkor is írok aztán ennyi többet nem ha látom megint kirak valamit akkor nem írok mert tudom hogy nem válaszol!
2011. okt. 16. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!