Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tizenéves fiatalok!  Ha elég é...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves fiatalok!  Ha elég érettnek érzitek magatokat ahhoz,  hogy nemi életet éljetek,  akkor ahhoz miért nem,  hogy vállaljátok az esetleges következményeket é s a felelősséget,  ha becsúcsik egy gyerek?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiatalok válaszait várom, de természetesen bárki kifejtheti az álláspontját a kérdéssel kapcsolatban. Köszönet minden rendes válaszért!:)
2011. okt. 17. 19:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már huszonéves vagyok de azért válaszolok, a kérdésben ott a válasz "tizenéves fiatalok". Mutass nekem egy kamaszt aki nem "érettebb a koránál" és "elég idős már, hogy..." gondolkodású. A többségnek elég sok dologról fogalma sincsen amikor szexelni kezd, olvasd csak el itt a kérdéseket, szerintem a bűntudatkeltés itt nem segít.
2011. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
19:23-as teljesen igazad van. Nehogy már a nőkre hárítsunk mindent,a mikor a férfiaknak is épp úgy érdeke a védekezés. 19:27-es, örülök, hogy azért még vannak kivételek is. sok boldogságot a kisbabához:)
2011. okt. 17. 19:37
 13/18 A kérdező kommentje:
19:23-as, teljesen igazad van. Nehogy már a nőkre hárítsunk mindent,a mikor a férfiaknak is épp úgy érdeke a védekezés. 19:27-es, örülök, h azért még vannak kivételek is sok boldogságot a kisbabához.:D
2011. okt. 17. 19:40
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
én 16 éves vagyok, több mint egy éve vagyok együtt a barátommal. mi mindig nagyon odafigyelünk, ha szeretkezünk, rendesen védekezünk, inkább megvesszük a vastag vagy normál óvszert hogy ne történjen baleset, és raktunk félre pénzt, ha esetleg baj történne, legyen miből "orvosolni" a helyzetet. tényleg a legtöbben csak divatból csinálják ahogy hallom és ezt nem is rejtik véka alá. a nemtörődömség meg a "velem úgy sem történhet meg" jellemző a mostani fiatalokra. és szerintem is a nőknek/lányoknak kellene erre vigyázni, magukra vigyázni. ha nincs megfelelő körülmény, nem kell csinálni és kész. nem azt mondom hogy mindent a lánynak kell megvennie meg hasonlók. dehogyis :) felesben, de legalább ne mindenkinek mondjanak igent és dobják szét a lábukat mindenkinek
2011. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azokat a tizenéveseket akik felelősségteljesen szexelnek, nem kéne leszólni.


persze az megint más téma amikor valaki 0 védekezéssel csinálja (és akkor nem csak 'becsúszik' egy gyerek) és 15 évesen fogja a fejét, hogy na, most mi legyen.


fuh, amúgy nem értem, 17 évesen, hogy lehet gyereket szülni..

17/L

2011. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%

Helló Mindenki!


Én egy korombeli lánnyal vagyok igen szoros kapcsolatban éppen ma 2 éve. Fél év ismerettség után, amikor már töviről-hegyire mindent megtudtunk egymásról, akkor felhozta a kérdést, hogy : "Mi lenne ha mi is szexelnénk?"


Én erre annyit mondtam, hogy :"Oké, de addig nem bújunk egy ágyba, amíg nincs meg hozzá semmi!"

a lány 5nap alatt mindent beszerzett, amit mondtam, hogy az Ő oldaláról kellene a biztonságos szexhez és persze én is óvszert és azóta mint írtam 2 éve kisebb vitákkal, amik persze nem szex terén vannak és nem ebből adódtak, de felhőtlenül megvagyunk!!


Nagyon ajánlom, ha egyszer is, akkor vegyenek példát erről : A baráti köreinkben lévőknek sincs és nem is volt soha szex-szel problémáik és a kapcsolataik is rendben mennek.


(Elmondásaik szerint a mi kapcsolatunk, volt mindanyiuk példaképe!)



17/F

2011. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez b*szott nagy felelőtlenség szerintem, ehez már retardáltnak kell lenni.:S
2011. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ez nem a felelősségvállalás kérdése. Áruld már el nekem, hogy a tizenéves kamasz miből fogja felnevelni a gyereket? Diákhitelből vagy a szülei netto 90ezres fizetéséből? És akkor még csak az életben tartásáról beszéltünk, a normális családi körülmények megteremtéséről (pl. hogy vesz egy lakást a párjával, ahol egy családként élhetnek, vagy egy kocsit, hogy a 6 hónapos csecsemőt decemberben ne 40 influenzás ember között kelljen buszoztatni) nem is szóltunk.
2011. nov. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!