Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy érzitek magatokat 25h...

Hogy érzitek magatokat 25h kismamik? Éjjelenként tudttok aludni? Nekem elég nagy a pocak, nehezen helyezem magam kényelembe esténként, és már pár éjjel jön fel a savam, persze pisilni is ki kell menni párszor.

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én 26 hetes vagyok,de szokott nekem is lenni kényelmetlen éjszakám.A pisiléssel én is bajlódok.A savas dolog még szerencsére 1-2-szer fordult elő.Megkérdezhetem hogy mekkora a pocid köldöknél mérve?

Bocsi nem tolakodni akarok csak kíváncsi vagyok.Én ma mértem és 88 cm. és 165 cm. magas vagyok.Lehet hogy kicsit kicsi?

2009. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én még nem mértem , de a főnököm lemért,és azt monta 1 méter vagyok kőrbe.csak így hirtelen kőrbemért.158 magas vagyok
2009. aug. 11. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ez teljesen normális, hogy nem úgy alszol, mint régen. Ráadásul egy idő után a baba is igényeket támaszt, hogy mikor hogyan feküdjél, különben jön a bosszú. :D Nekem is van savam és már nem is számolom hányszor járok pisilni. Próbálj meg lefekvés előtti órákban kevesebbet inni + kerüld a szénsavas üdítőket. Nekem ezek hozzák ki...
2009. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 25 hetes vagyok és igen, a pisilés nekem is problémát okoz :(...főleg éjjel.Sőt a legujabb az,hogy a Drágám reggel 4 és 6 óra között felváltva tart box ill. focimeccset odabent:).De ezektől eltekintve egész jól vagyok.Jah,közben Én is lemértem magam köldöknél.104 cm-es és 170 cm magas vagyok (lehet ,hogy túl nagy?nem kövér egyébként a hasam).
2009. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!