Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni ha a lány a randiról ágyba menne velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés az, hogy ha egy fiu és egy lány randiznak, és a lánynak lenne kedve a szexhez, de nem mondja, akkor honnan lehet erre rájönni? Melyik az a jel, aminél már érdemes rákérdezni, hogy lenne-e kedve egy kis lepedőakrobatikához?


És mik azok a jelek, ahol a lány már nem csak kívánja, hanem ELVÁRJA a csókot? Lányok, ha a fiú kimért, akkor első csókot kezdeményezni szoktátok?


Kort és NEMET is kérek. Előre is köszönöm


2011. okt. 18. 11:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ha úgy alakul, hogy nálad aludjon, akkor lehet tippelni, hogy előtte mi lesz a program.
2011. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Alvásról szó nincsen :D


Max. egy délutáni pásztoróráról. Ezért lenne fontos hogy időben tudjam, mit akar (nem hogy mibe menne bele, hanem hogy mit akar)

Amúgy meg kell tippelgetni. Ha én a kiszemelt lánnyal kettesbe tudok lenni egy szobában, akkor ott már nincs visszaút.


Nemet és kort is írjatok.

2011. okt. 18. 12:01
 3/28 A kérdező kommentje:

Vagyis: "amúgy NEM kell tippelgetni" -t akartam írni.


A válaszodat (kedves első válaszoló) jó indulattal is csak semlegesre tudom értékelni, mert nem a kérdésre válaszoltál.

2011. okt. 18. 12:02
 4/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A megjegyzésedhez jóindulattal is csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy vegyél egy új billentyűzetet, mert a jelenlegi túl beképzelt és pökhendi stílusban ír. Még szerencse, hogy itt használtad, és nem a lánynak írtál vele, mert akkor valószínűleg még randi se lenne a dologból.
2011. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

"Hát drága barátom az élet nem habostorta...csapásokat adunk, csapásokat kapunk"


Különben is: "A nemzetközi helyzet egyre fokozódik, nincs időnk egyéni sérelmeinket dédelgetni."


Ez mind mind az elsőnek szól. Nem azért kapott semlegest, mert beképzelt vagyok, nem is azért mert az én véleményemmel ellentmondót írt, hanem mert nem a kérdésre válaszolt.

2011. okt. 18. 12:25
 6/28 anonim válasza:
Te mégis hány éves vagy?
2011. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen én 22 éves vagyok. Ennek fényében most már adhatsz érdemi választ is, kedves utolsó válaszoló!
2011. okt. 18. 13:58
 8/28 anonim válasza:

Hát akkor elmondanám neked, hogy ha valóban 22 éves vagy akkor neked már tudnod kell hogy mik azok a jelek.Azaz olvasnod kell a szemében és a mozdulataiban.Na az meg végképp nem működik hogy te felteszed neki a kérdést: Drága lenne kedved egy kis hancúrhoz??? xdxd

Na ne viccelj már, ez jön magától, belenézel a szemébe és a szépségét látva nem tudod megállni hogy ki ne mond milyen szép.Egyre közelebb hajoltok egymáshoz, megcsókolod és rájössz hogy mi is legyen a folytatás.Gyengéd csókból ölelkezés lesz, elkezded a nyakát csókolgatni és ha nem akarja akkor ugy is leállít.De ahogy írod olyan mint ha teljesen tapasztalatlan lennél.

Ne félj megcsókolni, ne legyél kimért. És ezt a stílusodat sűrgősen vetkőzd le mert nagy bajod lesz belőle.De ezt már más is írta.

Remélem kielégítő volt a válaszom.Ragadj meg egy pillanatot amikor beszélgettek és vedd a dolgokat bensőségesebbre.Csók, ölelés aztán a kezed halad a combokra a szád pedig a nyakára.Ha hagyja akkor beférkőzhetsz a ruhájába.Mi nők szeretjük ha a pasi kezdeményez.

2011. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Utolsó, a hozzászólásodat végig se olvastam, mert olyan mint egy ponyvaregény. Tudnom kell... Ja. Néhány óra alatt ki tudom deríteni.


De hogy: belenézek a szemébe, mondom hogy szép bla bla bla sablondumákra nekem nincs időm. Össz-vissz 120 perc áll rendelkezésünkre, az alatt pedig -ha OK, és ő kifejezetten akarja- egy felejthetetlenül jó, és finom szeretkezést akarok vele.

2011. okt. 18. 15:15
 10/28 anonim ***** válasza:
120 perc?Nyomulj szerintem ennyi.Egy csaj elvárja ha azt akarja ha meg nem akkor vissza utasít.Szerintem ennyi.
2011. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!