Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg, hogy tetszem-e neki és volna-e kedve találkozni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik. Néhány dologból azt gondolom én sem vagyok neki közömbös, de mégsem lép semmit. Talán félénk, de én is az vagyok, ráadásul nem tudom egy lánynak illik-e ilyet... Hogyan utaljak rá, hogy bejön nekem és szeretnék vele találkozni?
2010. aug. 15. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

hát mond el neki hogy érzel és igen a lányok is kezdeményezhetnek tehát ha biztos vagy benne hogy ő is hasonlóan érez hívd csal el vhova és mond el neki hogy érzel...

SOK SIKERT

2010. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Seraph ***** válasza:
Ez nem illem kérdése. Ha nem lép mert mondjuk fél, akkor nem is fog soha lépni. Ha mondjuk biztos vagy benne hogy te is tetszel neki, kérdezd meg hogy "nem akarsz elhívni valahova?". Mellé pedig egy bájos mosoly. Vagy ha nem vagy biztos, akkor nyugodtan hívd el, mintha egy barátot hívnál: "nincs-e kedved elmenni ide meg ide". Mondasz korokat?
2010. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sehogy! várd hogy ő kezdeményezzen, ez a fiú dolga! (persze sokan ellenkezőeket foganak mondani, de én akkor is így látom) L/17
2010. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bejössz nekem, szeretnék veled találkozni. Mikor érsz rá?
2010. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan így.
2010. aug. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!