Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok Ti első randin milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti első randin milyen indíttatásból öleltek meg egy pasit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha randiztok egy pasival, akit már virtuálisan ismertetek pár napja, és zavarban vagytok, de végül csókolóztok, majd nem sokkal utána megölelitek a fiút, akkor ez nálatok mit jelent érzelmi vonatkozásban?


Kort feltétlenül kérek.


2011. okt. 19. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
úgy olvastam, hogy milyen indíttatásból öltök meg egy pasit e.e
2011. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

JÓ, de most nem az a kérdés, hogy hogyan olvastad. Válaszolnál?


A további kérdés: csak szimpátiából vagy vonzalomból szoktatok ölelkezni, vagy mindig valami komolyabb dolog van mögötte? Ha utóbbi, akkor mi az?

2011. okt. 19. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Fiatal lányoknál még a sokszor a csók is csak a tapasztalat szerzés miatt cuppan el.
2011. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ehhez, sok logika kell, hogy rájöjj, valóban...

Ha megölel és megcsókol, az azt jelenti ,hogy utál téged és látni se akar soha többet.

2011. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
JÓl van, 20 év fölötti lányról van szó. De pontosan mit jelent? Csak vonzalom, vagy esetleg valami komoly érzelem???
2011. okt. 19. 19:30
 6/9 anonim ***** válasza:
B**ki várjál 3 napot és emeld ki
2011. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jobban állsz, mint akit pofonvágtakés tökönrúgtak a próbálozásra.

A viccet félretéve. Sínen vagy. Ha csók után megölelt azt jelenti, hogy érzelmileg közelebbkerült hozzád, megérezte, hogy milyen jó a közeledben... Így tovább, találkozzatok és legyél önmagad, érezd jól magad vele, de módjával a lelkesedéssel, hadd rajongjon kicsit!

2011. okt. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja én is azt akartam mondani amit utolsó. Nem tudom lehet ő mindenkit megölel, DE biztos nem vagy: annyira undorító, vagy visszataszító, akármi hogy ne öleljen meg. Vedd úgy hogy ez jó pont, és ennyi.
2011. okt. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez nagyon személyfüggő. Ugyanis férjemmel mikor még csak randiztunk, mi már előtte ismertük egymást, barátok voltunk, szóval azt gondolná az ember, h gyorsan feloldódtunk. (mondjuk ő tényleg) de én eleinte nagyon nem akartam elszúrni és nem is öleltem meg és a csók is inkább puszi volt. Mert úgy gondoltam, h volt már elég olyan csaj az életében, aki rámászott az első randin, én nem akartam beállni a sorba.

Soha nem éreztem ilyet, szabályosan nem mertem közeledni felé. De ugyanakkor éreztettem, h nem közömbös. Aztán végül ő csókolt meg és mikor kikisértem az ajtóban beszélgettünk és hirtelen azt mondtam: szeretlek! Annyira zavarba jöttem, h be is zártam az ajtót :)

Azóta a férjem lett és hamarosan babánk lesz :)


Szóval evvel azt akartam, h talán ő is így érez, csak ő kicsit jobban odafigyelt, h mit mond ki és mit nem :)

Szerintem jól haladtok ;)


26 N

2011. okt. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!