Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan lehetne Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan lehetne Titeket meghódítania egy alacsony, vékony, állítólag helyes, viszont félénk, csendes fiúnak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 21:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
57%
jaj, ne parázz! biztosan bejössz nekik, csak most beképzeled, hogy nem. megnyugtatásul közlöm, hogy nálam magasabb vagy :D csak legyél egy kicsit bátrabb, és magabiztosabb. hitesd el másokkal, hogy te egy értékes srác vagy (ami persze biztosan így van) és sugározd ezt. hidd el, egy kis magabiztosság tettetéssel sokra mehetsz a csajoknál ;)
2011. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:52


Kedves vagy. Bár ilyen egyszerű lenne!


Ha most valaki mondaná neked, hogy menj oda ahhoz a fiúhoz, aki tetszik, te sem tudnál hirtelen megváltozni és bátrabbá válni, főleg, ha neked is olyan mínuszban van az önbizalmad, önbecsülésed már, mint nekem.

2011. okt. 20. 15:54
 13/31 anonim ***** válasza:
88%
hidd el, nagyon mínuszban van, és jó múltkor oda is akartam menni egy sráchoz, aki nagyon nézett korábban, meg nyújtogatta a nyakát hogy lásson stb. szóval valszeg tetszettem neki. csak amikor összeszedtem volna a bátorságom, ránéztem, mosolyogni akartam rá, de elfordult, és nem nézett rám. bamm! ezek után nem megyek oda hozzá. meg még régebben volt egy másik srác a buszon, tetszett, meg minden, aztán már letettem róla, és mit ad isten? érettségi jelentkezésnél nem együtt vártunk órákig? de! mondjuk semmi sem lett, de nem tétováztam megszólítani, hiszen szinte minden nap együtt utaztunk a buszon. próba szerencse. ha azt mondanád nekem, hogy menjek oda egy sráchoz, megtenném. épp most kezdtem el bízni önmagamban, pedig nem kaptam különösebb megerősítést. ezt a hozzáállást pedig sürgősen változtasd meg!!!! légyszi ígérd meg!!!! *.*
2011. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:03


Elnézést, nem is gondoltam, hogy vannak ilyen bátor lányok is.

Én nekem az is problémás, hog ynem volt még kapcsolatom, így fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá, ha megszólítanék valami ismeretlen lányt, egyből zavarna, hogy mindenki látja azt és biztos hülyének néznek, hogy mit képzelek magamról stb.


Ha mondjuk olyan helyzet lenne, ahol csak én meg a nekem tetsző lány lenne, ott talán megmerném szólítani, bár valószínűleg elpirulnék és elcsuklana a hangom is.

2011. okt. 20. 16:10
 15/31 anonim ***** válasza:
57%
figyi, elárulok egy titkot: nekem sem volt normális párkapcsolatom, az eddigi leghosszabb egy napig tartott. hidd el, nekem sem valami jó ez az állapot, és vagyok bátor, mert nincs más választásom. a bátor srácok általában bunkók, a félénkebb srácok, akik inkább bejönnek, nem mernek odajönni hozzám. ez van, bele kell törődnöm. de elmaradt az ígéreted! ;)
2011. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:14


Nem ígérhetek olyat, amit nem tudnék úgysem betartani?


Ha így 21 évesen sem tudtam előrébb jutni, ezek után már még nehezebb lesz.


Csak látom mennyi tahó, állatnak vannak a legjobb női. Én meg csak álmaimban kaphatok ilyen csodálatos lányokat meg.

2011. okt. 20. 16:17
 17/31 A kérdező kommentje:
a kérdőjel téves ott xD
2011. okt. 20. 16:20
 18/31 anonim ***** válasza:
45%
és tudod, hogy miért? mint fentebb írtam a bunkó srácok elég bátrak ahhoz, hogy odamenjenek egy lányhoz és megszólítsák. tudsz te lányokkal kommunikálni! csak kéreted magad.
2011. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:22


tudok kommunikálni, csak úgy, mint egy baráttal, nem merem megmondani, hogy tetszel, ha érted mire célzok


ilyet szoktam megkérdezni: mennyi az idő, elment már ez a busz stb.?


de úgy, hgoy megmondjam a frankót már nem megy, márpedig tudod, így csak max barát lehetek


részegen tudok csak odamenni úgy, hogy nagyon bejössz nekem stb. szövegeket tolom és sajnos ez sem nyerő azt tapasztaltam


ezért sem tudom, mi tévő legyek? a netes ismerkedés sem sikerül, mindig lekoptatnak vagy már foglalt, aki tetszik vagy az ország másik végében él


az egész eddig életem csak a szenvedésről, fájdalomról szól, tényleg nem volt szép gyerekkorom sem, de már nagyrészt sikerült túltennem ezen magamat


az igazi probléma, hogy nem tudok úgy szólni egy lányhoz, hogy éreztessem vele, hogy tetszik, mert nem is hiszem el, hogy kellhetek akárkinek is


sosem értettem, amikor lányok azt írták helyes vagyok, én a világ legrondább emberének látom magam, nem hiszem el, hogy akárkinek is tetszhetek, egy senkinek érzem magam elsősorban a külsőm, amivel együtt jár a kis önbizalom, önbecsülé is


tudom, ha jól néznék ki tényleg, akkor sokkal bátrabb lennélk, tele hittel és bátorsággal

2011. okt. 20. 16:28
 20/31 anonim ***** válasza:
mint a mellékelt ábra mutatja, velem is tudsz kommunikálni, pedig lány vagyok. (és mondjuk nem látod, de nem vagyok annyira ronda, csak valahogy mindig úgy alakul, hogy rossz srácoknak jövök be. pl. osztálytárs, vagy külföldi ami persze szívás) próbáld meg átvinni a gyakrlatba
2011. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!