Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ilyen ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen ilyen esetben? Szerintem nagy bajban vagyok!?

Figyelt kérdés
A történet az hogy, én 16 éves srác vagyok, kissé érettebb gondolkodással, testfelépítéssel, kinézettel, mint társaim. A történet röviden az, hogy ezért társaságom is csak elvétve volt, de mostanába ahogy eljárok szórakozni, kialakult egy társaságom, akik ha lenn vannak, velük szívesen elbeszélgetek. Na de a baj az hogy, sokaknak több pénzük van( ilyen közeg),autójuk, szép barátnőik... mivel ők huszonévesek. Sajnos én is nagyon szeretném ezt mint ők, és én is annyi idősnek érzem magam mint ők, de igazából én csak egy 16 éves vagyok és ezt kellene magammal elfogadtatni nem? Lányoknál is ez a helyzet. A korosztályomtól szinte viszolygok, csak a 20-23 éves lányok jönnek be, és csak velük tudok beszélgetni.Szóval ez az egész, ez fusztrál, és a viselkedésem is kezd megváltozni... Sajnos gazdag emberek közé keveredtem....
2011. okt. 20. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát ez mi formánk, látod! :D
2011. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Üdv,kedves kérdező! Nem kell tartanod semmitől.. Ez az átmeneti helyzet is ELMÚLIK, mint MINDEN. ! :)) Ne legyen kisebbségi komplexusod! Ugyan annyi vagy mint bárki más, ők úgy kedvelnek/szeretnek téged ahogy és amilyen vagy! :) Ha autót még nem, motort vehetsz! :D Az is menő, és többnyire olcsóbb is! Az idősebb nőkről csak annyit : Én fiatal lány vagyok, de mindig is az idősebb férfiakhoz vonzódtam.. Nincs ebből különösebb probléma, ha látnak benned fantáziát, ha elég férfias vagy, és ANNAK IS TARTOD MAGAD, akkor nincs mitől tartanod, tied a pálya! :D
2011. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Vállalj munkát! Nekem anno volt a kizsákmányoló melódiák, de volt kis pénzem.


Kértek személyit a barátaid? Gondolom nem! Akkor meg mi a fenét problémázol?! Inkább örülj!

2011. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amíg a koruk alapján ítéled meg az embereket, ne mondd azt, hogy érettebb a gondolkodásod. Rengeteg értelmes, rendes veled egykorú lány van, csak sajnos a magadfajták lenézik őket, mert nem illenek bele a tökéletes kis életükbe.
2011. okt. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mintha disznók közé keveredtél volna, mert akkor megennének a korpákok.
2011. okt. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!