Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányba beleszerettem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányba beleszerettem, de buta, hiszékeny, naiv, gyenge akaratú, hisztis és idegileg sem valami stabil. Na mi legyen?

Figyelt kérdés
az van, hogy tiszta agyrém. úgy játszanak vele, és olyanokat hisz el másoknak, hogy az valami orbitális poén, én meg sajnos beleszerettem, de hallani sem akarok róla, el akarom felejteni, mert ilyen lányt éjjel-nappal győzködni kellene, és már volt is bajom vele, mert barátnői mondogatták a f-szságot... miért büntet a sors, és most mi legyen?
2010. jún. 25. 00:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg legyél együtt vele, és támogasd szeretgesd, húzd ki a sz..rból mielőtt 30-.an átba..ák a palánkon és full depressziós öngyilkos hajlamú senki lesz :S

A lényeg hogyha tényleg szereted akkor segítsd neki és hozd helyre az agyát :)

2010. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Te választottad,barátom,szagold,amit szakítottál!Vagy ha nem tetszik,töröld ki az életedből végérvényesen!Ezt csak erős elhatározással,és minden kapcsolatforrás megszakításával teheted meg.Akaraterő nélkül nem fog menni.
2010. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Kurpi urfi ***** válasza:
100%

Ha kikészít és úgy gondolod, hogy nem tud neked annyit nyujtani, mint amekkora faradságot jelent akkor kosár és igyekezd minél hamarabb elfelejteni.

Arra ne számíts, hogy változni fog. Fogad el így enged el.

2010. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
figyelj, tudod mi a baj? mivel én pont az ellentéte vagyok, a mostani haverjai és barátnői nem csípnek, és már most megkezdődött az ellenem hangolása, az elején... mi lesz később? barátnője kitalálta, hogy csak meg akarom dugni... és már a lány néha nekemront, hogy csak dugni akarom, és meg sem hallgat... aztán nevetgél a barátnőjével...
2010. jún. 25. 00:30
 5/27 anonim ***** válasza:
56%
verd szájba a b nőjét :D
2010. jún. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
ne szórakozz, mikor leordítottam, hogy hagyja abba ezt az egész szemétséget, a lány (akibe beleszerettem) mondta, hogy milyen agresszív állat vagyok, és hogy a barátnője jól ért a fiúkhoz...
2010. jún. 25. 00:33
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

:S hát én azért kiverném az első 2 fogát ...

Előbb azt tanácsoltam segítsd át ezen a b nőd vagy szerelmed vagy kid ..

Mostmár ink azt mondom küld el a fenébe...Ha többet jelent neki a nyomi barátnője véleménye akkor menjen a sunyiba :S

2010. jún. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
hagyd a p*csába... nem érdemli meg a szereteted, ha nem hisz neked és nem bízik benned, hanem inkább a barátnője hülyeségére ad. szakíts meg vele minden kapcsolatot, amilyen hamar csak lehet. jah és valaki írta előttem h maradj vele meg húzd ki a sz*rból..hát szerintem meg nem érdemes mártírkodni, meg önfeláldozni. keress egy normális lányt.
2010. jún. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én voltam az a valaki..de javítottam miután 1-2 dolog felszínre került..
2010. jún. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
modnok még ilyen sztorit, csinálok egy kedves ajándékot, félreérthetetlen a dolog... barátnője mondja, úristen, ezzel azt akarta mutatni, hogy meg akar dugni, meg erre-arra rávenni.. mai napig nem értem... és akkor ezt, így, a szemebe mondja, és a szemem láttára kidobja az ajándékot, és röhög rajta a barátnőjével... dolgoztam rajta 2 napot, minden szeretetem beleadtam, és akko... áá....
2010. jún. 25. 00:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!