Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak most vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most vele?

Figyelt kérdés
Légyszíves segítsetek.. Ma elhívtam egy egy lányt ebédelni és elég sokat beszélgettünk meg sétáltunk.. Tök figyelmes voltam vele. Egyik barátnőjétől tudom, hogy bejövök neki meg fordítva is igaz, de fontos neki a suli meg a tanulás, amivel nincs is semmi baj, de a kettő együtt is mehetne! Légyszíves segítsetek, nagyon fontos! Köszönöm 15/f
2011. okt. 22. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Hogy megy-e a suli meg a kapcsolat egyszerre? Persze! Vagy ő nem akarja a tanulás miatt? Mondd, hogy próbáljátok meg, majd meglátja, hogy megy.
2011. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vegyél neki dupla análintrúdert, és meg van oldva! Esetleg egy bödön gépzsírt is...
2011. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a 2 egymás rovására megy. ha jó akar lenni suliban akk néha lemondja miatta a talit. és a jegyei igy is romlani fognak. de belefér. én ugy vagyok vele hogy nemakarok majd 30 évesen khurvajó állással rohadtsokat keresni és visszagondolni a fiatalságomra ugy hogy nemcsináltam mást csak tanultam. így kicsit tovább tart az egyetem, kicsit többe kerül, de van barátnőm, vannak barátaim, van életem, és a fennmaradó időszakban megszakadhatok a tanulnivalók közt :) én ezt választottam. bár 15 vagy, remélem talán van egy kis eszed is már, szóval nyugodtan járj vele, de legyél megértő ha tanulni szeretne, olyankor tanulj te is, megéri ám =) aztán taliztok ha épp nemlesz sok dolgozat
2011. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!