Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érdemeltem ezt ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemeltem ezt ki?

Figyelt kérdés

Világ életemben én voltam a "looser" lány

álltalános iskolában mindenki cikizett mert kerek szemüvegem volt és mert állítólag stréber voltam. Bekerültem egy jó Gimnáziumba és ott ez folytatódott. Mivel nem voltam soha egy bombázó, vagy olyan nagyon jó nő ott is folyton beszólogattak hogy semmi mellem nincsen, vagy hogy milyen csúnya vagyok, satöbbi. Nem volt barátom soha, felém se néztek a fiúk. Idén kerültem be egy Egyetemre, ahol megismerkedtem egy fiúval és nagyon megkedveltem. Teszem hozzá álompasi. Körberajondgták a szebbnél szebb nagymellü cicalányok, szőkék, jobbnál jobb csajok. A fiú ezt néha kihasználta majd valahogy megunta. Miután minden héten más "szépséggel" láttam együtt, egyszercsak azt vettem észre hogy nincs vele senki és UTÁNAM kezd el érdeklődni. NAgyon kedves volt, figyelt rám és segített. Holott én egy kicsit ducibb pattanásos arcú szemüveges és visszahúzódó lány voltam. nem gondoltam volna rá hogy bármi lehet köztünk de egy nap szerelmet vallott. Aznap én voltam a világon a legboldogabb hisz ilyenről álmodni sem bírtam. Bár nem adtam volna neki túl sok reményt hogy velem marad. Azóta egy éve együtt vagyunk. :) Nem értem. HOgyan változhatott meg minden ennyire. Megérdemlem a legjobb pasiját aki midnenben segít nekem és midnen megad amit tud és feltétlen szeretet ad? Miközben az összes szebbnél szebb lányengem utál, cikiz és mögötte sorakozik de ő le se szarja őket? Megérdemlem őt egyáltalán?


2010. febr. 2. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

ugyanmár!

örülj neki hogy így jártál :)

és ne aggódj akik piszkáltak az élettől visszakapják majd a pofonokat, te pedig kárpótlást kaptál

megérdemlitek egymást. mások véleménye pedig NE érdekeljen^^

sok boldogságot továbbra is (:

2010. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem úgy hívják ,hogy tündérmese?:)

gratulálok csajszi:)

és remélem,hogy a párod mellett azért az önbizalmad is nőni fog:)

2010. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne kérdezz, csak örülj :)

És vigyázz rá :)

2010. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nem mindig a külső számít! Én is most egy olyan fiúba vagyok szerelmes, aki hát... nem egy Dávid szobor. És mégis szeretem, nem azért mert olyan szép, meg mert nemtudom nagy a farka(bár ezt nem tudomXD) hanem magát az EMBERT szeretem. Sok boldogságot neked:)
2010. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemled! Örülök, hogy boldog vagy :) Remélem, engem is megtalál egyszer a szerelem. Sok boldogságot kívánok Nektek! :)
2010. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne érdemelnéd meg!

Lehet, hogy párod tipikusan az a pasi, aki először kipróbálta, milyen "élni". De aztán rájött, hogy azok a nők (lehet , hogy egyetemre járnak,) de közben tök üresek. És ekkor vált neki világossá, hogy Te más.

Én is voltam már hasonló szituációban. Csak én sajnos lekéstem a visszahúzódó kedves jólelkű fiúról.

Azóta én is életmódot váltottam. Lehet ekkora változás! Hogyne!

2010. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi a sok kedves választ :)) igen nőtt az önbizalmam. és sokat is változtam azóta
2010. febr. 2. 22:30
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Isten meghallotta imádat.

Ezért jót TETTEM veled.

Légy boldog.

2010. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani, hogy nagyon szerencsés csajszi vagy. :) Nekem sajnos nem jön össze... :(

Sok boldogságot! :)

2010. febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
kössz utolsó :/
2010. febr. 2. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!