Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy boncmesterrel?

Figyelt kérdés
Mármint egy tisztességes férfival akinek az a munkája hagy halottakat szed szét.
2011. okt. 23. 20:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%
Kedves előző, fő a humor! Remélem akkor is ilyen vidám leszel, amikor a te egyik rokonod, barátod szolgáltatja a friss májat és husit! Kicsit több tiszteletet kellene mutatnod a halál felé!
2011. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző, neked is hasonló szépeket! Besavanyodott alak lehetsz, nem tudom honnan jön, hogy nem tisztelném a halált. Miért is kéne több tiszteletet mutatnom? Akkor nem halnék meg, vagy nem halna meg ismerősöm, rokonom? Ugyanmár, képmutatás.

Ha minden zsidó, cigány, rendőr magára venné a vicceket, milyen világ lenne? A mórickákról meg pistikékről nem is szólva.

2011. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%

Vannak dolgok, amikkel nem illik viccelni, legalábbis ilyen otrombán, ahogy te tetted nem! Orvostanhallgató vagyok, hetente járok boncterembe, és furcsa mód senkinek nem jut eszébe boncolás közben eltolni, hogy milyen jó resztelt májat lehetne mondjuk a tetemből készíteni. Alapvetően szeretem a morbid humort, bizonyos határok között, és csak olyan emberektől, akik tudják, hogy miről is beszélnek, tudják például, hogy hogyan néz ki egy olyan máj ami tele van daganattal és árad belőle a rothadás édes illata. Láttál te egyáltalán halott embert életedben? Láttál boncolást? Ha láttál volna kétszer-háromszor meggondolnád, amikor ilyeneket írsz.

Habár a franc tudja. Lehet, hogy csak én vagyok túl érzékeny, lehet, hogy más, például te még egy telehányt tüdő, vagy egy magzat boncolása esetében is el tudna lőni pár gasztronómiai poént....

2011. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már értem, miért érint téged rosszul, a képmutatást visszavonom.

Persze, hogy olyan helyzetben nem vicceskednék, mint ahogy akkor se, ha tudom, hogy valakinek meghalt valakije, nem mondok előtte ilyen vicceket, de ez alapvető tapintat kérdése. Az internet csodás világa azért sokmindent elbír, arról nem tehetek, ha valakit rosszul talál meg, mint ahogy nekem is volt már, ami rosszul esett, amiről meg az nem tehet aki írta, mert nem ismerjük egymást.


Boncolást még ugyan nem láttam élőben, de amúgy szívesen megnézném. Viszont pucoltam már jó néhány csúnya sebet, nyüveket, stb. de ez nem akadályozott meg a szendvicsem elfogyasztásában. :-)

2011. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%
A boncmester nem "halottakat szed szét", hanem a holttest rekonstruálása, a halál megállapítása... Ha járnék valakivel, nem zavarna, hogy épp boncmester, vagy valami más a szakmája. Én is boncmesternek készülök, bár anyum szerint ezt lelkileg vagy agyilag sérült emberek csinálják.
2012. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"A boncmester nem "halottakat szed szét", hanem a holttest rekonstruálása, a halál megállapítása... "


El vagy tájolva. Kevered a boncmestert a pathológussal, és a törvényszéki orvossal. A boncmester feladata a következőkből áll, a holttest fuvarozása a hűtő/formalinos kád és a boncterem között, a boncolás piszkos vagy fizikailag megerőltető részeinek elvégzése, bordák eltávolítása, koponya fűrészelés, szervek kivágása, hogy a pathológus felboncolhassa őket, szar eltakarítása a belekből, és a belek átvizsgálása daganatok után kutatva, a boncolás után a tetem összevarrása stb. A boncmester gyakorlatilag egy a humán anatómiában és a pathológiában jártas HENTES, de semmi több. Persze a munkájuk tisztelendő, de én azért nem végezném.

A halál okát a pathológus állapítja meg, a boncolás szakmailag igazán fontos részét ő végzi, a szövettani metszeteket is ő elemzi, a boncmester gyakorlatilag az ő segédje és beosztottja. Igazságügyi boncolás esetén pedig a helyzet ugyanez, csak ott törvényszéki orvosról beszélünk.

2012. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%

"Ha jó vele a szex,ha van lakása,van jó fizetése,inteligens,széles a válla,magasabb nálam 1 fejjel,akkor elkezdenék vele ismerkedni!"


Előbb járja be a szájüreged a hímtagja, mint a hozzá intézett szavak? Mondhatom szép.

2012. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!