Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy felfigyelj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy felfigyeljenek rám? Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, sajnos eddig még nem volt barátnőm, pedig nagyon szeretném, ha lenne. Mik azok a gesztusok, melyekből látszik, hogy tetszem egy lánynak? Ha ezt észreveszem rajta, akkor mit csináljak? Hogyan viselkedjem vele? És egyáltalán hogyan tudnám tudatni egy lánnyal pl. az utcán, hogy tetszik nekem? nem szeretném ha utána majd nevetnének a hátam mögött, ha nem jönne össze a dolog.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. júl. 30. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

1.) legyél nagyon magabiztos! - azt szeretik a lányok

2.) ha tetszik egy lány, akkor legyél vele kedves, előzékeny, udvarias

3.) ha tetszel egy lánynak, nem fog odamenni, és azt mondani, "hé, bejössz, járjunk!" ezt neked kell észrevenni, nincsenek rá univerzális jelek, minden lány máshogy tudatja, de nyugi, észre fogod venni.


Az, h 16 évesen még enm volt barátnőd, egyáltalán nem gáz, még időben vagy :)

így remélhetőleg jobban meg fogod becsülni azt a lányt, akivel összejössz :)


Aki meg nevet a hátad mögött, azzal ne törődj!


Alakíts ki magadban egy értékrendet, h kinek adsz a véleményére, és kinek nem!!

Ez nagyon fontos!


És sok sikert, valahol ott van az a lány, aki csak Rád vár! ;)

2009. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A lányoknak nem jön be az olyan viselkedés, amikor látszik rajtad, hogy görcsösen hajtasz egy barátnőre. Azt szeretik, ha sugárzik rólad, hogy pont Ő kell neked, és nem csak egy barátnő. Azt tanácsolom, hogy ne ismerkedj így véletlenszerűen az utcán, inkább keress valami olyan társaságot, ahová hozzád hasonló korú és érdeklődésű emberek járnak! Így sokkal nagyobb esélyed lesz rá, hogy megtetszik egy lány!
2009. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még valami! Külső alapján nem lehet eldönteni, hogy egy lány érdemes-e rá, hogy járj vele! Beszélgetés, ismerkedés, randi, aztán ha a stílusa, magatartása, hozzáállása is tetszik, onnantól már megy minden a maga útján, egyszer csak azt veszed észre, hogy belezúgtál, mint az ágyú :)
2009. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Csak azt mond amit hallani akar és garantált a siker! :))
2009. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Lazán : ) Legyen kisugárzásod ezt a giga adag önbizalommal éred el: D pumpáld föl magad hogy igen én ma minden lánynak tetszeni fogok : D ha pl mész az utcán vagy buliba vagy akárhol, nézz rá és közben mosolyogj vagy éppen mosolyogj rá ha kiszemelted van visszafog mosolyogni és abból a mosolyból kilehet szedni hogy na akkor meghívjam e egy italra : D vagy ha az utcán akkor csak megtudni ki is ö : D egy kis + megfigyeltem hogyha ápoltan parfümözve (nem pacsulin) indulok el valahova akkor az csak ráadás a figyelemre. ha megvan a kisugárzás automata fel figyelnek rád ez alap : D a kisugárzás a lényeg a többi már csak nagyrészt a személyiségen múlik na meg valamelyest a külsőn : D értsd. ha megtetszel neki külsöre 100% hogy kontaktus felvétel meglesz ha meg már beszélgettek lejön valamelyest a személyiség és onnantól vagy még jobban megteszel neki vagy késöbb vagy nem tudom : D
2009. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de az a baj, hogy nekem önbizalomból pont nem sok van :( Eléggé izgulós vagyok sajnos.
2009. júl. 31. 15:22
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Ha az utcán akarsz valakit leszólítani az nehezebb kérdés, nincs a környezetedben olyasvalaki akit kedvelsz? Ha igen, akkor nála próbálkozz, mindenekelött valami közös program kell, pl. hívd el moziba, színházba, amit te is és ő is kedvel valószínűleg, esetleg tánctanfolyam kitűnő az ismerkedésre, vagy kirándulás, stb.
2010. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Vedd lazán a csajt és semmi képpen ne rohand le.

Velem is ez a baj hogy ha megkívánom akkor nincs megállás megyek le egy mély lejtőn.

2011. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2011-06-20 00:32: küldtem neked egy privát üzit. Légy szíves válaszolj!

Köszi szépen!

2012. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok. Sajnálom hogy, javítanom kell hozzászólásomat, de ne kérjétek a linkeket többé mert elvesztettem őket sajnos, valamint nem segítenek olyan sokat, legalábbis a többi. Viszont ez igen:


www.puafestival.com/forum/


Még egyszer bocsi:)

2013. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!