Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnék dominánsabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék dominánsabb, hogy a csajok jobban felfigyeljenek rám?

Figyelt kérdés
Mivel tudnék dominánsabb lenni a többi srácnál, h sikeresebb legyek a csajoknál. Nem vagyok megáldva vmi nagy mérettel (testmagasságra gondolok: 170 cm vagyok,60 kg). Az lenne a lényeg, h vannak e ilyen módszerek, amivel jobban felkelthetném a csajok érdeklődését pl.: suliban amikor sok srác is van a közelben,csajok mellett. (bunyózni nyílván nem szeretnék, mert azt nem tartom jó ötletnek főleg suliban, viszont biztos vannak más alternatívák)Normális válaszokat várnék, mert komolyan foglalkoztat ez a kérdés.
2011. okt. 24. 08:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

És még a csajok taktikáznak mi? 27F


Semmi mást nem olvasok itt, mint taktikázást. Lehet viccesre is venni a figurát, csak ez már nem az.

2011. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak én keveredtem össze rossz nőkkel de amikor én egy kapcsolatban kedves és odaadó voltam az mindig rosszul sült el. A nőknek még ha nem is vallják be szükségük van arra hogy irányítsák őket, és néha kifejezetten élvezik ha bunkoznak velük. ha kedves oidaadó jófej vagy, akkor az nekik unalmas, de persze papíron pont ilyen férfire vágynak.. érzitek a paradoxont a dologban?. Pont abban nem tudnak élni aminek eléréséről áhitoznak: harmóniában, konfliktusmentesen, nyugalomban. Szükségük van a feszültségre, surlódásokra is mert ettől érzik úgy hogy élnek. Szeretnék hogy a férfi mindent megtegyen értük, de meg is tesz az már baj. Egy férfi ne hódoljon be- mondják.. itt is éreztétek a paradoxont?

Elnézést kérek hölgyeim, de én eddig csak ezt tapasztaltam, 25 évesen ami elég szomorú. egy normális 2 éves kapcsolatom volt, utána rendszerint befuccsoltak, mert túl " jó" voltam. Nem papucs a félreértés elkerülése végett..

2011. okt. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem is tudom, hogy mit írjak pontosan. De ez az egész olyan kiábrándító, nagyon sajnálom, h ennyire megváltozott a világ, pedig szerintüm nem kérünk mi olyan sokat.Csak annyit h vki szeressen minket teljes szívéből, mint ahogy mi is szeretjók teljes odaadással. Én 19 éves leszek és eddig még nem volt barátnőm, pedig próbálkoztam egy csomó csajnál.Igaz részben én is hibás vagyok,mert ahogy megismertem a kiszemelt csajt rájöttem, h nem passzolunk össze, és ezért nem mentem tovább. Meg sikerült olyan csajokba is szeremes lennem akiknek volt akkoriban pasijuk, nah meg kifogtam azokat a csajokat is akik nem akartak kapcsolatot szal csak szórakoztak, ébn viszont teljesen komolyan gondoltam a dolgot. Sajnos kutatni kell és próbálkozni hátha egy szép napon betoppan az letünkbe az a bizonyos Shift + ő
2011. nov. 1. 10:04
 14/15 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, semmiről se maradtál le. Az se mindegy hol keres az ember, mert szórakozóhelyeken tényleg nem könnyű rendes lányt találni, mert akik azok és ott vannak, egy páncéllal veszik magukat körbe, mert bizalmatlanok egy ilyen helyen, nem tudják eldönteni ki az aki csak éjszakát akar vagy többet.. Én nem akarom és nem is fogom megváltoztatni magam, nem akarom megjátszani magam, kedves vagyok és törődő ritkán hoznak ki a sodromból, jobb szeretem a nyugalmat, harmóniát. Tudom hogy meg fogom találni azt a lányt akinek ez nem unalmas, hanem értékelni tudja azt ami nyújtok. Te is megfogod! ;)
2011. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is pont olyan vagyok, mint te. És teljesen igazad van. Én mostanában pestre járok bulizni, de vhogy nem fog meg a dolog, h ott csajozzak. Nem az én stílusom, nem bírok hangosan beszélni se, igazság szerint az nem az én közegem.Nekem az ideális közeg, az az hogy ktettesben vagyok a lánnyal és dumálunk ill. közös programok által egyre jobban összecsiszolódunk. Nekem se ien bulizós csaj kéne, hanem akivel hétvégén együtt tudnék lenni és aki ad egy biztos hátteret. :) Remélem, h te is meg fogod találni azt aki neked ugyanezeket elhozza majd. :)
2011. nov. 1. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!