Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én mért hozok össze mindenkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mért hozok össze mindenkit mindenkivel, és én mért nem tudok összejönni senkivel?

Figyelt kérdés

Már nagyon unom...és nem tudok mit csináljak..mindneki másnak tudok tippeket adni,hogy mit mondjon a lánynak, és paff! Már 2hét és együtt járnak.. :(

Mit csináljak?


2011. okt. 24. 19:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves vagy, és benned mindenki megbízik. Vagy az van, hogy élesben nem tudsz csajozni, vagy ronda vagy.
2011. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 szerelmes lany elete ***** válasza:
en is igy vagyok tanacsokat adok a baratnoimnek olyan is volt hogy ea ket napra mar jartak...masnak tudok tanacsokat osztogatni de amikor nekem kene kifogyok van amikor csak ugy jon amikor baratnoimnek kell es van amikor nm jon semmi...magamnak is eleg jol beszerzem:D
2011. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!