Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet megmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megmondani a srácnak, akinek nagyon tetszem, hogy nem lehet köztünk semmi?

Figyelt kérdés
A srác nekem is tetszik, de már van párom. Ezta srácot 5 éve ismerem és nem akarom durván elutasítani, mert a barátsága fontos. Soha nem volt még ilyenbe részem, fiatalkoromban nagyon csúnya lány voltam így nem tudom mi a teendő. Köszönöm.
2008. márc. 17. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb szerintem ha megmondod neki, hogy már van barátod és ez miatt nem lehet köztetek semmi ha van egy kis esze akkor megérti!És ne hozz elő hülye indokokat mert azt minden fiú/férfi utálja!hajrá sok sikert
2008. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
a legfontosabb hogy őszinte legyél hozzá!!! Mond el neki azt amit őszintén gondolsz! Viszont ne hitegesd és ne kergesd őt hamis illuziókba!
2008. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb az egyenes beszéd. Ha megmondod, hogy kapcsolatban élsz és barátságot szeretnél tőle, akkor biztosan megérti.
2008. márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!