Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok az a kérdésem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az a kérdésem ha megtetszik nektek egy srác első látásra, mertek-e kezdeményezni és ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
És még az volna a kérdésem hogy mi alapján döntitek el azt hogy a srác szimpatikus, vagy sem? És ha nem vagytok szégyelösek akkor (nem kell rosszra gondolni :D :p)... öö szóval ha nem vagytok szégyelösek akkor írjatok kort is köszönöm. Aszem úgy korrekt ha akkor én is leírom. 24/F.
2010. ápr. 7. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
lányoknak nem illik kezdeményezni. :$ :D
2010. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem merek kezdeményezni,csak nagyon ritkán.

Te,hogy döntöd el,hogy egy csaj szimpatikus vagy sem? :D

16/L

2010. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
amúgy érzed, ha zavarban van a jelenlétedben. (előző)
2010. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát én nem merek. Sokan sajnos félreértik a nézésemet, múltkor annyira ismerős volt valaki, de nem bámultam feltűnően, szóval nem voltam tapintatlan, utána odajött ismerkedni. Nagyon bántott a dolog, hogy félreérthető voltam és örültem, hogy ő legalább mert kezdeményezni, de nálam ezt is annak vették. Egyébként abszolút nem szoktam. Nekem nőietlen viselkedés, szeretem ha egy férfi a vadász :):) Ez csak az én hülyeségem, de attól függetlenül nem baj az, ha a nő kezdeményez, csak én egyszerűen nem szeretek és bevallom nem is merek, pedig nem vagyok egy visszahúzódó nő :) 21/N
2010. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2. hozzászóló én hogy döntöm el? :) a kisugárzása alapján. Ha látom rajta hogy nem ideges és derüs az már jó jel számomra ;). Igazság szerint sajnos a hangját és az érintését sajnos nem érezhetem pedig az a legfontosabb így csak a külső alapján tudom eldönteni. Megnézem a szemét és a fenekét :p . És az alapján alakul ki bennem egy skála ami alapján értékelem. :) Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.
2010. ápr. 7. 20:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan skála alapján értékeled? :D Hát ez vicces :D:D Még nem hallottam ilyet :D:D

Nekem az első benyomás a fontos, ha jó képet alkot magáról, tehát szimpatikus, kedves, barátságos, akkor mindenképpen pozitív, de ha nem, akkor inkább továbbállok. 21/N

2010. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok van az a mondás hogy a mindig a nők választanak, de meghagyják az érzést a férfiaknak, mintha ők választottak volna :D. Tehát akkor végső soron közvetve a nők "kezdeményeznek". Ezért fogalmazódott meg bennem ez a "morbid" gondolat. Amúgy én is jobban szeretem ha én tegyem meg az első lépést de én kissé félénk vagyok és szükségem van biztatásra hogy kapjak jeleket.
2010. ápr. 7. 20:09
 8/12 A kérdező kommentje:
20:06 os szerintem így elsőre azért nehéz megítélni, hogy az az illető kedves, barátságos-e? Ahhoz már mentalistának kell lenni :). Merthogy azért elsőre mindenki barátságos arcot próbál vágni, csak nem tudhatod hogy az-e a valós énje az illetőnek?
2010. ápr. 7. 20:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen téren nagyon gyáva vagyok, még ránézni se nagyon szeretek az illetőre, nehogy tolakodó legyek... Azt hogy tetszik-e tulajdonképpen nem is én döntöm el, csak úgy kialakul, általában ha sokat látom, vagy ha egyszer találkozik a tekintetünk és ráadásul nem is néz ki rosszul akkor berögződik az agyamba, és másra se tudok gondolni xD
2010. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne mondd már, azonnal látszik egy emberen, hogy nyílt, barátságos típusú, vagy csendes, sosem szólal meg, stb. Ehhez nem kell mentalistának lenni, ez az ami sugárzik.
2010. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!