Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem tetszik egy lány és hát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem tetszik egy lány és hát én szeretem de ő engem nem. És hát már kezdtem elveszteni a reményt h valaha is megszeret és mostanában észrevettem h elkezdett nézn! Nem mindig de vamikor rámnéz! Szeret-e vagy ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet nem jön csak úgy :) Hívd el mindenféle izgis és nem izgis helyekre ahol tudtok beszélgetni, figyelj rá törődj vele, lepd meg, tudd meg milyen, miket szeret stb stb
2008. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A középsulis szerelmek nekem sosem jöttek össze, mert megragadtam én is annál a szintnél, hogy "nézzük egymást". Az eddigi kapcsolataimban mindig úgy jöttem össze a fiúkkal, hogy vki által. Vmi közös ismerős, vagy ilyenek. Nincs véletlen vki, aki bemutatna Titeket egymásnak? Ha meg már ismered, kezdj el vele ebszélni, ülj le mellé, ilyenek.
2008. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a nezes nem feltetlenul jelenti azt hogy most szerelmes beled vagy akarmi erzelmet,de csatlakozok az elottem szolohoz ,ha akarsz valamit akkor ne engedd el konnyen ,ne legy se tul nyomulos se tul hig....,hivd el erre arra ,setalni ,pizzazni,uditore,e lenyeg nem teljesen a helyszin,hanem az hogy minel tobbet beszelgessetek,ismerjetek meg egymast,talalj olyan dolgokat ami kozos bennetek es utalj ra tobbszor....
2008. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!