Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nekem egy csaj! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy csaj! Mit tegyek? (több lent)

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok, és nagyon bejön nekem egy csaj...de ő másba szerelmes...már elhívtam 1x randizni de nemet mondott...Mit tegyek? Nagyon szép, okos...minden!!!

Pls segítsetek!!!!!!!

13/F


2011. okt. 27. 20:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szerintem is hagyd!Am kuldok privi uzit
2012. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

küldenél priviben képet, csak kiványcsi vagyok milyen srácot utasít el egy szép okos 13 éves lány.

14/l

2013. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ikerencsi válasza:
Ha nem csak szimplán bejön, hanem tényleg érzel vmit iránta, akkor soha ne add fel!!
2014. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Europafan válasza:
Ebben a korban a csajok gyakorta váltanak szerelmet. Legyél vele őszinte,és add mindig önmagad. Ha így nem megy, sajna bele kell törődnöd...
2014. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!