Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az átlagos külsejü pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos külsejü pasik haljanak meg magányosan, mert a nők csak jópasiról álmodoznak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:

másban a szálkát magatokban a gerendát sem veszitek észre...


ha nincs bnőd (és nem is volt soha) akkor vmi hibádzik vagy a külsőddel vagy a személyiségeddel. tisztában kellene lennetek azzal mennyit értek, kik vagytok.

2011. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 otpliga52 ***** válasza:

védjétekanőket,akkor,nemérdekel,elégszétnézni itt

a gyk-n,hány férfi rak fel ojan kérdést:cinkes hogy 30 évesen szűz v agyok?acsajokmijenkérdéseket raknakfel?cikihogy11 évesenszűzvagyok?akor mejik nemnekjobb?

2011. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 Beviz Elek ***** válasza:
Elhiszem, a 40 kg kifejezetten otpnek szól, mert mondta is, hogy májaskenyéren én... Bocsi, csak így telón nem megy a ctrl c és a ctrl v :)
2011. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
Lányként hozzászólok a témához: a kisugárzás a fontos. Volt már, hogy dumáltam egy jóképű, gazdag pasival, de olyan gyökér volt szegény, hogy nem bírtam sokáig. Emellett a volt barátom nem volt valami jóképű, tisztában voltam vele, de olyan dumája volt, hogy levett a lábamról.
2011. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 otpliga52 ***** válasza:
elkellitélnivalakitmertszegény?csakakorkellleszopnihagazdag?
2011. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 Beviz Elek ***** válasza:
Mindkét nem kérdez ilyet is olyat is. Azért mert te nem változtatsz magadon, nem a nők a hibásak. Bocsi:(
2011. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 otpliga52 ***** válasza:
haggyukmárezta,biztos azértnincs nődmert bunkóvagy,11 évesen is bunkóvoltam?mert akorse jöttvelem össze akis topmodell.-.-
2011. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 Beviz Elek ***** válasza:
Nem a pénzzel van a baj otp. A baj ott kezdődik, hogy szánalmas vagy. Bocsi, hogy így kimondom, de miket írkálsz? Vicc vagy komolyan!
2011. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:

"Van oka, hogy mért röhögnek ki a csajok, hidd el!"


És ki mondta, hogy szemberöhögnek? Láttad valaha vagy olvastad, hogy ezt irtám, hogy engem szemberöhögnének? Amit irtam egy példa volt. Nem történt meg velem, de biztos volt aki már hasonló reakciókat kapott. Nem mondtam, hogy 12o százalékos vagyok. Nekem is vannak hibáim, amiket ismerek és javitok rajtuk.


A probléma nem ott van, hogy én, te vagy bárki más milyen, hanem a nők eltorzult gondolkodása az ideális pasiról. És ne basszál, hogy már erről is én tehetek, amiért az a menő, hogy szétiszod magad a klubban, vered a melled apuci BMW-jének sluszkulcsával, rámutat egy csajra és azt mondja, hogy: téged ma megbaszlak. Mert általában az ilyen menő csávók jönnek be az átlagos nőknek is. És ne is merd azt mondani, hogy nem igy van. Mert igy van. Igen arról én tehetek, hogy nem vagyok ilyen tapló, de inkább felakasztanám magam, minthogy ilyen legyek. Szerény, értelmes, művelt embernek tartom magam. És hidd el, ez ma már nem menő. :)

2011. okt. 29. 13:40
 40/66 anonim ***** válasza:
Kisugárzás, a kedvenc szöveg... Kisugárzása az atomerőműnek van. Emberekre azok mondják, akik nem akarják bevallani, h a külső számít nekik. Érdekes módon mindig a jól kinéző férfiaknak van jó kisugárzásuk.
2011. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!