Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Hogyan vállasza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csillogócsajszi43 kérdése:

Mit csináljak? Hogyan vállaszak a két fiu közt?

Figyelt kérdés
van két fiú, az egyik nagyon rendes és kedves és jóképű már egy ideje tetszik, a másik az egy igazi rossz fiú, aki valahogy nem is tetszik de vonzódok hozzá, és nem kéne mert nagyon perverz és nem bánna velem jól, csak nem tudom kiverni a fejemből!!!
2011. okt. 29. 17:32
1 2
 11/13 hogyne01 válasza:
ecc pecc kimehetsz. Mindig beválik.
2011. okt. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem válaszd az elsőt és hasonlítsd össze őket!

Gondolj bele, hogy az első mennyire tudna szeretni és boldoggá tenni téged. Nekem is volt már több aki tetszett, mióta az tetszik aki most van. Mégis kitartottam mellette. És ha a másik srácot nézed, ő nem tudna boldoggá tenni, max. nagyon szemét módon elbánna veled, úgy mint bármelyik másik csajjal. Remélem ez segít elfelejteni.

pusszi: Jessina

2011. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha az elsot valasztod akkor majd a masodik kell ugyis.

Ha a masodikat valasztod: Rossz lesz veled es az mar nem fog tetszeni / szeretni fog teged de akkor mar nem lesz eleg roszfius es az nem fog tetszeni neked.


Egy ido utan amikor a rosszfiut kiismered mar egyaltalan nem fog tetszeni, az elsovel meg van esely. Plusz ha az elso nem jon ossze a masodik meg mindig ott lesz, forditva nem biztos.


Elso=szepfiu

Masodik=rosszfiu


Hat ez eleg nevetsegesre sikerult , de ettol fuggetlenul lehet benne igazsag.

2011. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!