Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lányt érdekli az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt érdekli az, hogy a fiú szereti-e a gyerekeket vagy sem?

Figyelt kérdés

Most itt nem családalapító nőkre gondolok, hanem fiatal lányokra. Van akit érdekel az, hogy a fiú szereti-e a gyerekeket, vagy sem?

Szóval egy fiatal csajnak számít, hogy a fiú nem szereti a gyereket, és nem is akar soha gyereket?


2011. okt. 30. 09:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Bármilyen fiatal egy lány, ez nagyon számít. Ha szeretne gyereket, akkor azért, ha nem, akkor pedig azért. Én 15 évesen jöttem össze a vőlegényemmel, és már az első randik környékén felmerült, hogy ő hogy áll a gyermekekhez. Én imádom őket, szeretnék is legalább 2-őt, és mivel én úgy kezdek bele egy kapcsolatba, hogy az életünk végéig tartson, ezért ez nagyon fontos kérdés, és ha ő nem szeretett volna gyereket (nem akkor, hanem a jövőben), akkor nem jöttem volna vele össze.

20/L

2011. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
53%
én csak örülök ha nem szereti és nem is akar, mert én gyűlölöm a gyerekeket 20L
2011. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nekem ez fontos, szóval nagyon is érdekel.
2012. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenki volt gyerek...
2012. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
21%
Komolyan, ki fogja a nyugdíjamat megtermelni, ha senki nem akar gyereket? A cigányság? Ha dugni tudtok, akkor gyereket is tudtok nevelni, szóval elég a sznobizmusból. Kozmopolita, "progresszív" csürhe.
2012. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
12%
lehet h rossz tapasztalataid vannak a gyerekekkel kapcsolatban, de hidd el, ha életed szerelme neked fog szülni egy mindkettőtökre hasonlító bőgő-kaksizó-hányógépet, imádni fogod, mert a fogatlan mosolya olyan mint az édesanyjáé, és a kis elálló bal füle, meg mintha csak a tied lenne. :) ne agyalj ezen, szerintem. :) a körülmények és a szerelem meg fog változtatni. lehet h mások gyerekét utálni fogod továbbra is, de a sajátodat, ha a megfelelő nő szüli neked, annyira imádni fogod, h ölni tudnál érte. :)
2012. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

úristen!! Senki sem akar gyereket, MAGYARORSZÁG A KIHALÁS SZÉLÉN :O

f18

2012. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

ha nem tervezek vele hosszútávra, akkor nem érdekelne :)


de ha már nagyon szeretem, meg terveznék vele akár házasságot, családalapítást, akkor bezony ez kizáró ok. ugyanúgy, ahogy a cigizés, drogozás, piálás is.

2012. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


nem, nincs Mo a kihalás szélén, csak a csajok körében mostanság nagy divat lett ez a "nem szeretnék gyereket". nem mondom, h nincs senki, aki komolyan gondolná, de nekem gimiben féltucat ilyen lányosztálytársam volt, aki azt mondta, SOHA nem lesz gyereke, mert nem akar. mondtam nekik, h szerintem soha ne mondd, h soha, mert változhat a véleményed. van, akinek már gyereke is van, és egyik sincs már ezen az állásponton. :P

2012. márc. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

AZ biztos az olyan csajok akik komoly kapcsolatra vágynak érdeklik hogy hogyan viszonyulsz a családos élethez. Nem azt várják hogy egyből most csak tudni akarják ha eljön az idő vállalod és szeretni fogod :)

18/F

2012. ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!