Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha 30 éves férfikent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 30 éves férfikent jól érzem magam egyedül?

Figyelt kérdés
A nőkben eddig csak csalódtam és elhatároztam folytatom az életemet párkaqcsolat nélkül mert úgy nyugodtabb vagyok és biztonságban érzem magam. A nőkkel eddig csak összevesznem sikerült. Ezért elegen lett ebből az egészből és befejeztem. Mostmár prostikhoz fogok járni igaz pénzes a dolog de így jut némi öröm az életemben. A helyesírási hibákért elnézést képek mobilról írtam T9-el és azt nem tudom hol kell kikapcsolni.
2011. okt. 30. 16:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%

Ha sok csalódás után szünetet akarsz tartani az normális, de nem mondd azt, hogy soha többé.

Prostitól meg nem kapsz szeretetet, csak a pénzed kell neki.

Ne mondj le a nőkről végleg! Eddig nem találtad meg az igazit, majd sikerül később. Egyedül maradni pocsék dolog, nekem eddig egy kapcsolat sem jött össze, ha arra gondolok, hogy egyedül esetleg maradok, azt nem tudom, hogyan bírom ki.


34F

2011. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
*maradok esetleg
2011. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
irigyellek,én nőként szenvedek az egyedülléttől. főleg hogy azokat a nőket akik belemennek egyéjszakás kaladba elítélik és még kevesebb esélyem lenne találni párt. érezd jól magad!
2011. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem normális, igaz én még csak 24 vagyok de erre az életmódra fogok berendezkedni szintén, eddig mindig csak pofára ejtettek a nők, egyik sem szeretett igazán, amikor pedig szükségem lett volna támogatásra mindig otthagytak. A szerelem az egyik leghitványabb emberi érzés, mert mindig az önzésen alapul, csak addig szeretik az embert, amíg az érdekük ezt diktálja, úgyhogy én nem kérek többet ebből. Családot meg alapítson a hóhér, szerintem azzal teszem a legjobbat, ha nem nemzek gyereket ebbe az elb*szott világba.
2011. okt. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
56%
Szerintem nagyon kemény vagy..a mai nőkkel csak a baj van tényleg.Túl sok tévét néztek.A prosti legalább őszinte nem hazudik,hogy nem a pénzed kell és még az boldog éveidbe sem rondít bele!Nincs gyerektartás,nincs lelki terror,manipuláció meg kioktatás.Mostmár én is nagyon beleuntam..
2012. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező! Maradj is így! Egy nagy selejt vagy. Ha neked egy nő a szexért kell, jobb is ha kerülöd őket. Egy köcs*ggel kevesebb :)))
2012. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!