Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 14 vagyok, ő 17. összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 14 vagyok, ő 17. összejöhetünk?

Figyelt kérdés
'4 éves lány vagyok, és nagyon tetszik a suliból egy 17 éves srác. Nem vagyok az a "cicababa" féle, ezt ezért írom, mert manapság a srácok a csini csajokat nézik meg. (Tisztelet a kivételnek.) Félek kezdeményezni, mert ha mégis összejönne valami, azért ő mégiscsak 17, szerintem már tudja, mit akar egy csajtól. Egyszer már beszéltem vele, de azt fogadásból csináltam, és ott volt pár barátnőm is, szóval bátrabb voltam. Lehetnek előítéletei rólam. Szeretnék kezdeményezni, de nem tudom, hogy mit mondjak neki. Valami tipp?
2011. nov. 1. 20:57
 1/10 anonim válasza:
mondd neki hogy van nálad koton próbáljuk ki azt hátha...xD
2011. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem, megtiltom.


Persze, hogy összejöhettek, ez még belefér. :))

Vedd föl vele a kapcsolatot, kezdj el érdeklődni iránta. Aztán ha fölkeltetted a kíváncsiságát, jön a többi magától. :)

2011. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudd meg a nevét és vedd fel facebookon. Szerintem ez bejön a középiskolában még. Én ugyan nem vagyok egy közösségi portál tagja sem, de szerintem az átlag tizenévesek 95%-a ott van, szóval... Érdemes úgy csinálni, hogy leveszed a képeidet vagy levéded vagy mit tudom én mit lehet vele csinálni, lényeg az, hogy ne lássa. Ezután pedig rávésel és beszélgetést kezdeményezel vele először csak arc nélkül... Azt nem tudom, hogy meg -e lehet változtatni a nevedet vagy le lehet -e tiltani, mert az sem árthat az anonimitás védelme érdekében.
2011. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

van egy 15 éves ismerősöm aki egy 12 évessel jár

Tehát igen :)

2011. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom a sorrendet, de nem tudom, hogy mit mondjak neki. Amikor fogadásból kellett megszólítanom, az könyű volt, de így... Mit mondhatok neki?
2011. nov. 1. 21:10
 6/10 anonim válasza:

mondd neki:

Van barátnőd?

mondja nincs

jól nézzek ki?

hát izéé igen

és járunk?

hát izéé jó

2011. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább tanuljál még.
2011. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ekkora korkülömbség nem akadály.
2011. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem, a törvény tiltja, hogy egy párkapcsolatban a két ember között 3 év legyen.
2011. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. nov. 2. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!