Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöhetünk még újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetünk még újra?

Figyelt kérdés

nagyjából egy hónapja szakított velem a barátom azzal az ürüggyel, hogy nem szerelmes, de többet jelentek neki mint barát.

de pár hete elhívott sétálni mert meg akart velem beszélni valamit

mivel még mindig nagyon nagyon szeretem igent mondtam

de végül a séta elmaradt mert közbejött valami neki is meg nekem is.

azóta nem hívott ki, de beszéltünk.

az egyik közös ismerősünk mondta hogy szerinte még lesz köztünk valami.

egyszer kétszer ki volt írva egy szívecske msnre és megkérdezte hogy kinek szól, miért van kiírva? meg ilyesmi, de csak barátnőimnek írtam ki...


én nagyon szeretném visszakapni őt. esetleg milyen trükköket vethetek be?

L/15

a fiú 16 éves


ui: nem voltunk sokáig együtt. max 3-4 hétig. az idő alatt sem volt felhőtlen a kapcsolat, mert ő volt az első barátom és kissé szégyenlős voltam. olyan értelemben hogy nem mertem megcsókolni, megölelni meg ilyenek. de belül nagyon vágytam rá. :$

tudom hogy részben én is hibás vagyok de tényleg szeretném visszakapni őt


a válaszokat előre is köszönöm :)


2010. júl. 10. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
fúú mit vársz ennyi idősen???
2010. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

törődést és szeretet

tudom hogy én rontottam el, de megfogadtam hogy megváltozok, ha újra összejövünk.

ő nagyon kedves volt velem és megértő és leste minden kívánságom. mondhatnám hogy számomra tökéletes

2010. júl. 10. 11:18
 3/8 clint ***** válasza:

""""fúú mit vársz ennyi idősen???""""


bírom az ilyen nagyokos válaszolókat. a tiniknek nem is kell érzelmeik legyenek?????

2010. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem kell félni a fiútól, hogy átölel és megcsókol. nekem se tetszene. ha megint akarsz vele járni, akk próbáld megint elhívni valahova. egyszer csak összejön.
2010. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

hallod az én barátom 18én 14 és nem tom nekem minden simán ment de aszt hitte h meg csaltam. de1-2 hét és ökereset és ki békültünk(L)szoval ha szeret akkor ö fog téged keresni;)

és nem kell félni sem a csóktol,sem az öleléstöl hidd el remek érzés mikor át ölel és meg csókol,úgy hogy egy kalappal hozzá és 80 % hogy ki fogtok békülni;)

2010. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13:25 Pedobear megint lecsapott!!!! :O
2010. júl. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ugyanilyen szituban voltam fél éve..nekem is azt mondta egyik barétom amit neked,és amikor én vettem a bátorságot és megkérdeztem tőle h összejövünk e ujra ő nemet mondott. nagyon rosszul esett de utána tulléptem rajta!de azért neked HAJRÁ!
2010. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 12. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!