Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lany vagyok es nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lany vagyok es nagyon tetszik nekem egy 3 evvel idosebb fiu. Nagyon joba vagyunk tenyleg nagyon joba es mondta hogy tetszek neki es mondtam hogy nekem is tetszik. Hogy mondjam meg hogy jarni szeretnek vele?

Figyelt kérdés
Amugy nincs baratnoje
2008. márc. 18. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő mondta hogy tetszel neki, mire te azt válaszoltad, hogy neked is tetszik ő. Ebből logikusan rájöhetett a srác, hogy léphet! Nem hiszem hogy neked kellene lépned. Hiszen megtudta hogy te is "ugyanazt érzed mint ő". Légy nyitott, természetes, egy két ölelés spontán, egy sms este vagy ilyesmi. Jobb ötletem nincs így elsőre. Hány évesek vagytok? klyd
2008. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tudjátok mindketten, hogy tetszetek egymásnak, akkor szerintem neki kell lépnie. :)
2008. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem léphetsz Te is:) Azt szueretik a fiúk:) Hívd el moziba... s ha ott nem fogja meg a kezed, akkor baj van.
2008. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!