Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiuk tényleg szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk tényleg szeretnek "harcolni" a lányért?

Figyelt kérdés

Mert én eddig nem vettem eszre. Pl itt is van ez a kérdés és a válaszok nem bíztatóak.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2011. szept. 25. 14:56
 1/8 Tajparaszt ***** válasza:

Én nem szoktam.

Nekem nem egy nyeremény kell egy viadalról.

2011. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy részünk nem szeret. Mert nagyon sok lányért nem éri meg.


Ezt inkább csak a lányok szeretnénk, hogy mint valami lovag, elhódítsuk a szívét. Az igazság az, hogy a pincsiskedést nem találjuk férfiasnak.

2011. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ez két élű dolog. Szeretjük is meg nem is. Egyén függő van akik nagyon szeretnek megküzdeni, vannak akik egyáltalán nem. Továbbá az is fontos, hogy ne legyél bevehetetlen bástya, mert rá fognak unni, ha örökösen csak falba csapódnak. Szóval ne add meg magad az első kérésre, de ne is húzd az agyukat hónapokig( akár évekig). Még egy fontos dolog a fiúk ritkán mondják ki mit éreznek, inkább éreztetni szokták, ha egy lány tetszik nekik vagy szeretik. Ezt is tudni kell észre venni :)
2011. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én sose harcolok. ha akar járni velem akkor akar, ha nem akkor meg felesleges győzködni.
2011. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem különösebben... Legalább is biztosan nem egymás ellen. Most őszintén, te hogy éreznéd magad, ha valaki jobban bejön annak az illetőnek, aki neked tetszik? Elkalapálnád szívesen a vetélytársat nem? Azt sajna nem lehet, tehát ez a megoldás kihúzva. Fegyver nélkül, nehéz harcolni....amíg ilyen esetben ki lehetett hívni valakit bárbajra addig okés.


Jelenleg a harc azt jelenti, hogy versenyt nyaljuk az adott lány seggét, hát ebből én nem kérek. Egyedül vagy sehogy. Lány választ.


Am más kérdés, hogy bizonyos dolgokat megtesz az ember Pl szívességeket. De a lányok különben sem szeretik szerintem a kitartóbb, harcos típusokat. Ha vert helyzetből kűzd, ráfogják, hogy erőszakos bunkó.


Szóval a profi nem harcol, csak odamegy és győz folyamatosan.


17/f

2011. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:07


Itt a helyes válasz =)

2011. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

háát egyszer volt nekem olyan hogy volt egy csaj sokáig csaptam neki a szelet, ő nem szólt semmit, stb.. azt egyszer msn en lehordott mindennek hogy mekkora egy kö_csög vagy meg stb. mondom neki miafaszvan? ő meg mondta hogy van pasija, azt 2 en elkezdtek szidni meg a gyerek is hogy megver meg stb.. mondtam akkor talizunk és rendezzük le a dolgot, találkoztunk a gyerek meg elkezdett ütni boxerral, bevert vagy 2-t arcomba de sportszerűtlenül mert kezet akart fogni azt akkor, hát ekkor qrva ideges lettem és lefejeltem az orrát ami meg eltört, és a földön 5 percig rugdostam, aztán a "csaja" szedett le róla.. ha nem szed le megöltem volna mert bennem volt. annyit még hogy a gyerek feljelentett és pert indított ellenem szerencsére én jártam jobban.. szóval nem éri meg félcigányverűvel kapcsolatot kialakítani, (úgy kezdtem udvarolni neki hogy nem tudtam hogy felcigány, mert normálisnak tünt, akkor jöttem rá mikor a pasiját aki cigány volt megláttam)

21F

2011. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Imádok harcolni a lányokért, mert fiú vagyok és imádom őket és szeretem ha erősnek, határozottnak, és kemény kezű benyomást keltek.
2020. jan. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!