Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki msn-cimén irok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki msn-cimén irok a volt pasimnak, akit ö egyaltlan nem ismer, akkor ö azt megtudja? Ki akarok töle vmit deriteni, amit mashogy nem lehet! Ugye nem bukok le, mert ö rgy szamitogepzseni.

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Messengeren keresztul nem, amennyiben az IP cimedet nem adod ki. Mennyire szamitogepzseni? :) Chaten vannak ra modok [ az operatoroknak ] megnezni a hostot es az IP cimet.
2009. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi szepen..Csak messengeren es es nem tudok rola, hogy valami mas cimet kiadnek..

Es ha csinalok egy al cimet az is jo??

Tudom, hogy hülye vagyok, de mindig azt hiszem, hogy msn-en keresztül lat valahogy:D

2009. máj. 6. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Nos, hogy lehet hogy lát valahogy, mert vannak különböző progik, ha van webkamerád azért a biztonság kedvéért fordítsd el, az ipt ki lehet deríteni azt nem írom le hogy, de szem a gyerek még ha ki is deríti nemhiszem, hogy tudja mi az ipd, meg ha rám ír valaki msnen akkor nem az lesz az eslő hogy kinyomozom tényleg ő az e, a lényeg hogy ne beszélj feltűnően mert abbol leszűrheti:)
2009. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Le nem buksz ha csak nem jön rá a stílusodról , hogy te vagy az.
2009. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát.. Egy egyszerűbb scripttel megszerzi az IP-d, és akkor ennek lőttek.

Én inkább myVIP-es kamureget ajánlanék..

Nekem bejött.

Csak vigyázz vele nagyon.. én olyanokat tudtam meg, hogy azóta sem tudok bízni a barátomban :(

2009. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem fog neki feltűnni, hogy amikor az új XY fent van, akkor te sose? Vigyázz, az "Apu, képzeld, amíg a szobádban voltál, itt volt a Mikulás!" szintű játékokon egy életkor fölött már át lehet látni.
2009. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszii.. De hogy kell azt my Vipes-et csináni??
2009. máj. 7. 12:49
 8/11 anonim ***** válasza:
22:27 -eshez hozzászólnék,hogy lehet simán dupla msnt indítani,messenger plusban van ilyen lehetőség:)
2009. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
masreszrol meg mivan ha tudja is az ipt? semmit sem szamit, nem fogja tudni hogy az kihez van kiosztva hacsak nem valami teljesen egyedi szolgaltatonal van netje..
2009. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Messenger + al tobb accountal is fel birsz menni egyszerre szal, fent lesz a Te1 meg a Te2 is egyszerre.

A masik, nem fogja megtudni, hogy te vagy, vagyis technikailag nem, esetleg ha radismer :)


-Neo

2009. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!