Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után az aranyeretek...

Szülés után az aranyeretek mennyi idővel múlt el, egyáltlán elmúlt? Mit csináltatok vele?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem, időm orvoshoz menni vele, pedig elég nagy. Mi jó rá?
2009. júl. 8. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Reparon kúp volt a leghatásosabb. De még most is szenvedek vele ha kemény a székletem. 7 hónapos kislány anyuja.
2009. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem problémát nem okoz, nem fáj, nem vérzik szerencsére.

De úgy néz ki, hogy nem is nagyon akar visszahúzódni: egyéves múlt a fiam.

2009. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, elmúlt, de kellett hozzá kb másfél év, mikor már nem vérzett minden nagy dolognál. Kb rá fél év múlva jött helyre, mikor már nem aggódtam. Én sem mentem orvoshoz, pedig szerintem kellene. De olyan kellemetlen.
2009. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ne legyen kemény a székletes soha arra ügyelj. kis búzakorpa a joghurtba ezt egyed minden nap. ja és cickafark teában ülőfürdőzzél.
2009. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyon lassan múlt el, de látom van akinek még lassabban... :-( 8hó biztos volt szülés után. nekem nem volt nagyon gondom vele, nem vérzett sokat, de baromira idegesített hogy folyton-folyvást durrogtattam. nagyon kellemetlen volt, és ez nagyon lassan múlt el.

hát az idő mellett a sós ülőfürdőt is kipróbálhatod, az összehúzza. de a gyógyfűs teák isjók lehetnek csak abból nem tudom melyik.

2009. júl. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat kipróbálok közüllük párat.
2009. júl. 16. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!