Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti milyen csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen csajozós dumával mennétek oda egy lányhoz különböző helyeken?

Figyelt kérdés
Különböző helyek alatt buszmegállót, diszkót, házibulit, utcát, meg ilyesmiket...
2009. máj. 6. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Én már egy korábbi,hasonló jellegű kérdésnél írtam egy példát,tessék:


Szia!Ne haragudj,hogy megállítottalak,de nem tudom szó nélkül hagyni,mennyire szimpatikus vagy így első ránézésre!Szívesen találkoznék veled,mondjuk egy biliárdozás keretein belül. (Itt lehet,h le akar koptatni,vagy megijed kicsit,de ne hagyd magad): Ne félj,nem tervezem,h feleségül veszlek biliárd után:D Ja,bemutatkozni meg el is felejtettem,de tudod mit,felírom a nevem és a számom egy papírra-->toll elő,írd fel és tedd hozzá,hogy a találkozás időpontja holnap délután 17:00 X helyen.Ha nem jó az időpont,akkor írd meg mi lenne alkalmas.További szép napot!!Csáó!

2009. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Elvesztettem a telefonszámom, megadnád a Tiéd?
2009. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Kő kÓla? meg Hiszel a szerelem első látásban, apukád ékszerész?:mert gyöngyőrűek a szemeid. kanos vok ma!: te nem tűzelsz? Meg minek a szó ha a vége ugyanaz: szexeljünk!!!
2009. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Figyelj én ma szívesen elmennék veled valahova, de akkor ígérd meg, hogy legalább az 5. randiig nincs szex.
2009. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
63%

a 16:46-os válaszadónak

Ez jópofa válasz. :D

2009. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Szia, én lány vok, de olvastam egíy ilyet és tetszett: Szia, tudom, hogy a tej szépít, de héj, te mennyit ittál belőle?:D
2009. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármivel lehet indítani, ami normális, humoros, jópofa:) (diszkóba nem járok) ha bejön bejön, ha nem, nem:P
2009. máj. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

lány vok de amit nekem discoba mondtak :

szija nem tudtalak nem észrevenni ha táncolni van kedved mindenképp nekem szólj.

aztán szia bocsi nem ismerlek nagyon szimpi vagy hh még nem ismerjük egymást na ezen behaltam a röhögéstől XD

de am ezek amiket eddig írtam nagyon jók!!

ja meg pont úgy nézel ki mint a 3. bnőm (eddig még csak 2 volt)

2009. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Helló! Nem vagyok erre ismerős megmutatod merre lax? :)
2009. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

Nállad vagy nállam, Baby?

csak poén volt.... xD

2009. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!