Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A randinkon mindig meg akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A randinkon mindig meg akar csókolni. De én még úgy gondolom korai. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 21:12
 1/7 AgeOne válasza:
Hány évesek vagytok amúgy? Miért hány randitok volt már? Mert ha már kb. a harmadikon is túl vagytok és ő közelíteni akar te meg visszautasítod akkor lehet hogy sértésnek veszi, ha meg neked tetszik és csak félsz igazából, engedd neki, mert egy csók még nem a világ vége. Ha nagyon nem szeretnéd még akkor meg mondd meg neki hogy legyen türelmesebb.
2011. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első randin le szokott smárolni a csaj, sőtt álltalában felmegyünk hozzá, vagy hozzám.. ;-) persze nem vagyok 15 éves..
2011. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A nevéből rájöhettek:)

Amúgy meg tedd azt amit jónak érzel

2011. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 Sztorit mondok:

Haver meg én 15/f vagyunk. Én osszejottem a csajjal, és csak 1 hét járás után volt meg az elso csok. 2 hónapot jártunk.


Haver kiment egy másik csajjal. Megcsókolta elso randin. A csaj mondta, hogy korai meg minden, de aznap még tobbszor smároltak mert a haver nem bírt magával. Majdnem fél éve járnak.


Csak annyi, hogy szerintem éREZNED KELL, hogy korai, nem csak eljátszani a jókislányt/fiút.

2011. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csók már első randi végén szokás általában, ha nem annyira sikerült akkor 2-3. alkalommal már biztosan. Miért kéne ezzel várni, hiszen jó dolog és fontos is szerintem.
2011. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a nevemből nem lehet rájönni mert nem 81-ben hanem 98 ban születtem és különben ez nekem az első csók...
2011. nov. 5. 21:16
 7/7 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a válaszokat..:)
2011. nov. 5. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!