Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én gondolom úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy hogy a mai világban sokkal nehezebb ismerkedni (párt találni), mint régen?

Figyelt kérdés

Persze most adott az internet ,de aki nem akar így ismerkedni?:S A mai emberek úgy el vannak kényelmesedve , hogy kinéznek maguknak egy lányt a neten, írnak neki aztán rögtön csodát várnak, bár ez még mindig jobb annál a megoldásnál mikor böködik egymást fbon.Régebben igenis a fiuknak erőt kellett venniük magukon és személyesen oda állniuk a lányok elé vagy pedig levelet írni de azt is kézileg és tollal.Komolyan ugy visszakívánnám azt az időt.Persze lehet h akkor se lenne több szerencsém:S


Engem mindig bökdösnek de én ezt olyan gyerekesnek tartom ,ezért sose bökök vissza.Olyan nagy kérés lenne ha a fiúkba több bátorság lenne? Vagy én vagyok ilyen régimódi? És van egyáltalán még olyan 30 év alatti férfi aki nem azt várja hogy a lány kezdeményezzen hanem szeret megküzdeni a nőért?


Köszönöm a válaszokat, ha valahol általánosítottam akkor azt vegyétek úgy hogy odatettem hogy "tisztelet a kivételnek" ! :D


18/L


2011. júl. 28. 20:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Igen változtak a dolgok . Tudod lassan sajna szerep csere lesz a nő lesz a férfi és a férfi lesz a nő ,mármint mindenki a másik nem dolgát végzi xD . Ez nem régi módúság hanem szereted azokat a pasikat akik bátrabbak . Ez sosem baj . Alapból nem a srác hibája ,hogy félénk hanem a szülök és a média .

17/F

2011. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontból nehezebb. Azonban ma is megvannak azok a helyek, ahol személyesen lehet ismerkedni. Azt látom, hogy sokan vannak, akik otthon ülnek, és csodálkoznak, hogy nem ismerkednek meg senkivel. Holott egy tánciskola, nyelvtanfolyam, önkéntes munka, zenekar, stb. számtalan lehetőséget nyújt az ismerkedésre. Akik aktív életet élnek és sokfelé mozognak, azoknak nincs is ilyen ismerkedési problémájuk.
2011. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Tivad_R válasza:
Hát igen... Régen nekünk, férfiaknak tényleg oda kellett mennünk a lányokhoz. De azt sem tehettük üres kézzel, a hátünk mögött elrejtettük a mi kis meglepetésünket. És amikor odaértünk, előkaptuk a bunkót a hátunk mögül, fejbecsaptuk őket, ha kellett kétszer is,(mert volt, aki kérette magát,) aztán irány a barlang.
2011. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Oh, én hallottam olyanról, aki mindent megtett, hogy levegye a lábáról a csajt.

...aztán beperelték zaklatás miatt. De legalább nem adta fel. :D

2011. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Ennek azért részben a mai lányok is az okozói. Ha egy srácnak nem tökéletes a teste, nem gazdag, valamint nem egy menő, bulizós partyarc, akkor a csajok többsége szóba sem áll vele, mert egy lúzernek tartják. Természetes, hogy egy srác számtalan elutasítás után már kevésbé kezdeményező, hiszen nem akar sokadjára csalódni. Inkább nem kezdeményez, és várja, hátha megtalálja az igazi.

24/F

2011. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Régebben azért a lányok is máshogy viszonyultak a pasikhoz.. pl ha most odaállitanék egy csaj elé hogy megszeretném ismerni akkor nagy valószínűséggel kiröhögne, főleg ha a barátnőivel van akkor együtt nevetnének, tehát csak lejáratnám magam. Talán egy hosszas szemezés után már nekem is több önbizalmam van, de csak ugy ismeretlenül nem szolitanék le senkit aki nekem tetszik.


F 27

2011. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Igen, valószínű hogy nálam is ez a probláma hogy nem járok el sokat otthonról.PEdig társasági ember vagyok csak nincs túl sok barátnőm, akik meg vannak azok párkapcsolatban élnek , vagy úgyis mondhatnám szinbiózisban mert lesem lehet őket vakarni egymásról.:D Persze nem mintha ez baj lenne én örülök a boldogságuknak.

Pedig jópár fiúnak tetszek, és szemezgetünk és bejelölnek fbon és utána tőlem várják a folytatást h én kezdeményezzek.De ehez én túl bátortalan vagyok vagy nm tudom mi a gond velem.Lehet megkéne bátorodnom de az meg már nem én lennék.



A fiuk amugy komolyan veszik az olyan lányokat akik kezdeményeznek? Ezzel nem vesztik el a "büszkeségüket" a nők?

2011. júl. 28. 20:36
 8/27 A kérdező kommentje:

Tényleg sok a szemét csaj , a környezetemben is. De álltalában a fiuk pont ezeket a csajokat közelítik meg , a rendeseket meg kihagyják mégha szépek akkor is.

Amugy tényleg sok az olyan csaj aki arra megy meg az alapján dönt h az adott srác hogy néz ki:S:S De én ezt szánalmasnak tartom.De hát mindkét nemnek megvan a maga hibája..

2011. júl. 28. 20:39
 9/27 anonim ***** válasza:

Ez hogy a fiuk kihagyják más hogy kéne írni , a legtöbb kiadja . Én nem olyan vagyok mint sok korombeli srác. Nem azt keresem aki egész nap csak plázázik, cigizik,piál ,drogozik és egy kur*a. Én nekem a normális csajok jönnek be. Okos ,szép, lehet vele értelmesen beszélni( nem a ruhákról meg a sorozatokról ) ,és jó a humor érzéke.

17/F

2011. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
FOREVER ALONE
2011. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!