Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell csókolni? :$ xD

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolni? :$ xD

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 22:26
 1/10 Koldus ***** válasza:
33%
Csókolóval...
2011. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szájjal..
2011. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
rájöttem -.- xD
2011. nov. 6. 22:31
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor miért kérdezed?
2011. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első: LOL


Hát, ezt bárkitől megkérdezheted, senki sem fogja tudni elmagyarázni normálisan. :D Én is ezen fosakodtam, aztán egyszercsak megtörtént és hoppá... :D Fel se fogtam.

Ösztönlények vagyunk.

2011. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy akkor hagyd hogy a partnered vezessen :D . Hidd el bele fogsz jönni . Elsőnek kezd a szájra puszival mikor az ajkatok összeér majd szépen mélyebbre mész jó ezt nem úgy értem hogy menj le a tüdejéig XD és kezd el masszírozni a nyelvét :D szépen lassan . De beírod a youtuba hogy kiss vagy csók és megnézheted hogy csinálják :D !
2011. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Próbáld meg kitépni a nyelvét a tieddel.
2011. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat "fosakodtam" (xD) ezen. Aztán egy bulin az egyik lány lesmárolt.. a legelején egy kicsit összekoccant a fogunk (ami 100% hogy az én bakim volt), de másodpercek alatt belejöttem. El kell kapni egy ütemet, kb ennyi a titok. Igazából van egy érdekes érzés, mikor más csak centikre van a szátok egymástól, és tudod, hogy mindjárt meg fog történni, ösztönösen már tudni fogod, hogy mit csinálj. Nem vicc, tök jó érzés :D

De egy megfogadandó tipp: NE egy kiadós gyrosozás (vagy bármilyen étel)után csináld, mert azt egyikőtök se fogja élvezni :) legalább egy rágó teljen el közte

2011. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Wájtíí kérdése:


Egy 13 éves fiú vagyok, és nagyon tetszik egy lány és neki is tetszek én. De nem tudom hogy mondjam el neki hogy szeretem. :/ Szerintetek hofy mondjam el? 13/F


WÁHÁHÁ!

2011. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
WÁHÁHÁHÁ mi van te gyíkarcú?-.-
2011. nov. 7. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!