Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket taszít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket taszít egy kamionos srác?

Figyelt kérdés
Múltkor volt olyan, hogy megismerkedtem egy lánnyal és amikor kérdezte, hogy mit dolgozok akkor mondtam, hogy kamionozok. Ez után még 5percet ott volt velem és az után már nem is láttam.
2011. nov. 8. 20:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha olyan vagy mint Sly az over the topban akkor tapadni fognak rád a nők.
2011. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Dehogy taszít! Egyszerűen csak nem akar olyan pasit, akit csak néha napján láthat. Tartósan én sem akarnám.


24/n

2011. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint az utolsónál.
2011. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát azt sem lehet mondani, hogy sokat lennék távol, minden hétvégén otthon vagyok, persze vannak kivételek mikor becsúszik egy-egy hétvége külföldön, de ez 2havonta 1x van.
2011. nov. 8. 21:06
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
Én is kamionozok, eddig 2 barátnőm volt, az egyik 2 hetes a másik 1 hónapos. Azt mondták, hogy nem bírják, keveset vagyunk együtt, de ha nem kamionoznék akkor tovább maradtunk volna együtt. De hát ennyi pénzt nem tud kárpótolni egy csaj:D Nekem jók a k*rvák. 29F
2011. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
...és a Te fajtád miatt néznek le minket, gratulálok.
2011. nov. 8. 21:26
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerinted mit csináljak? Nincs az a nő aki elviselné ezt hosszútávra, a szex meg kell, nincs más választásom. Az, hogy ki néz le engem ezért, azt teljes mértékben lesz*rom.
2011. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
H a nőkkel is olyan a mentalitásod mint amit itt mutatsz akkor ne csodálkozz, hogy nem maradt meg egy sem.
2011. nov. 8. 21:30
 9/24 anonim ***** válasza:
Régebben próbálkoztam, de nem jött össze, azért lettem ilyen. De ahogy látom neked sem akar összejönni...
2011. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Na látjátok fiúk, pont ez a baj. A csajok nem bíznak az ilyen pasikban. Mert ugye a távollét sok,de a szex meg kel...ergo hűség kizárva. :) Nem általánosítok, és biztos vannak nagyon rendes kamionos srácok, de ez egy lány szemében mindig kicsit ellenséges lesz.


24/n

2011. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!