Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerüljek hozzá közelebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek hozzá közelebb?

Figyelt kérdés
Egy lányról van szó a suliban, aki nagyon megtetszett, és szerintem én is bejővök nála. Amikor elmegyünk a folyosón egymás mellett, egymásra mosolygunk, de valahogy sohasem tudunk egymással beszélgetni. Nem járunk közösen órákra, sem szakkörökre. Ő bejelölt facebook-on. (innen tudom csak a nevét) ... Azt tudom hogy oda kell hozzá mennem amikor egyedül van, de mégis mit mondjak neki? Szia én vagyok a srác a fészbúkról, szeretlek? :p ... Akinek van egy jó és HASZNÁLHATÓ ötlete az lécci írjon!!!
2011. nov. 8. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
állj oda mellé.
2011. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hivd el moziba ha személyesen nem megy akor facebook-on
2011. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Menny neki aztán azt mondod,hogy nem láttalak,hogy itt állsz
2011. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan szólítsd le.

De ne legyél ideges, legyél laza, mosolyogj sokat, viccelődj. Ha ő is viccelődik, akkor ha nem vicces akkor is nevess, lehetőleg úgy, hogy ne lássa, hogy erőltetett...:D

Biztos bejössz neki, ha ő is mosolyog rád, szerintem csak arra vár mikor szólítod le.

Szóval tényleg csak lazán.

Ha eltudsz beszélgetni facebookon, valószínűleg élőben sem lesz nagy kunszt.

Csak hajrá.

Ne kezdj azonnal moziba hívással szerintem...csak tényleg menj oda, és dumálj. Ha látják a barátnői, hogy éppen be akarja cserkészni valaki, valószínűleg nem mennek majd oda hozzá.

Hajrá.

2011. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, oké, oké... De a kérdésem az, hogy mit mondjak neki?
2011. nov. 10. 05:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondj neki...

Hát szedj elő napi dolgokat...vagy valamit, ami veled történt, és érdekes lehet.

De hogyha jófej a csaj, akkor bármiről el lehet vele dumálni, és a téma adja magát.

Lehet, hogy elég egy "mizu?" kérdés kezdetnek, vagy "sziaa! hogy vagy?:D" Ha semmit mondd, akkor vagy zavarban van, vagy nem kiváncsi rád.

De neked...mindig legyen valami mesélni valód. Ha van hobbid, arról mesélj.

Ha normális a csaj, akkor lehetőleg ne olyanokat, hogy tegnap úgy lerészegedtél, hogy hét tócsát hánytál vagy blabla...:D Hanem normális dolgokról. Keress olyat, ami látszólag érdekli. Ha tudsz valami hobbit, amit űz, akkor kérdezheted arról is, és ha mondjuk focizik, akkor mesélsz neki...voltál valami meccsen, vagy akármi.

Csak keress egy közös pontot, amiből kiindulhatsz...

2011. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!