Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merjek találkozni vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek találkozni vele?

Figyelt kérdés

Nemrég ért véget egy kapcsolatom,és tegnap este felmentem chat.hu-ra. Ott beszéltem egy sráccal,aki elvileg 27 éves, és 2.éves egyetemista,és a képe alapján nagyon helyes srác,viszont ott kb 23-24nek néz ki. Egyböl találkát akar.Mára megbeszéltük h tal, de mondtam h ne este,hanem napközben.Viszont neki napközben dolga van,és mondta h késö lenne e 2-3 között tal, utána pedig már 4-5, vagy hogy csak ugyis 7 körül sötétedik.

Félek töle hogy kamus, és bmit tehet...

Nem tudok rola sok mindent,és semmilyen közösségi oldalon nincs regisztrálva elvileg.


2011. okt. 31. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp olyan helyen találkozz vele ahol több ember is van,szóval forgalmas. És szerintem az sem baj ha egyik barátnődet is magaddal viszed. Így már nem lehet probléma.
2011. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha neked beleferne, h a pasid is csinal ilyet akkor miert ne?

Es nem kell a pasim elhanyagol meg csak mint baratkozunk duma, mert minden ribanc ezt nyomta nekem is meg is leszoptak.

2011. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
5 hete egyedülálló vagyok.. írtam hogy szakítottunk.
2011. okt. 31. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Én találkoznék vele, de mindenképp olyan helyen, ahol forgalom van. PL: egy hajnalig nyitvatartó kávézó.


Ebből ne engedj, ha erőlteti a helyszínt, meg hárít, akkor vigyázz, el ne menj!

2011. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, felreolvastam, mert egybe volt a ket szo.

En a helyedben beszelgetnek meg vele, ha komoly a csavo belemegy.

2011. okt. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!