Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma discoban megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma discoban megismerkedtem egy aranyos lánnyal (17) és megadta az elérhetőségét, hova hívjam randizni, és mennyit várjak vele? (Budapest)

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 05:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt a hétvége, mire várnál? Legalább kérdezd meg tőle, hogy van-e már valami programja. Ha nincs, akkor hajrá.
2011. máj. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne egyből magadhoz hívd el. Próbáld meg rávenni, hogy menjetek el valahova sétálni, aztán a végén beülhettek valahova. Azt szeretik a lányok, ha meg vannak hívva.
2011. máj. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Chuck ***** válasza:
Ja-ja-ja....hétvége, elhívod valamerre sétálni, aztán beültök valahova, dumálgattok....aztán majd alakul tovább..
2011. máj. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem menjetek el a margitszigetre sétálni, ha éhesek lesztek hívd meg valahová, ahová ő szeretné persze ilyen török étterem meg ilyenekre gondoltam nem ilyen csicsás éttermekre, és utána meg menjetek haza, nem kell mindent első nap!
2011. máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok.amúgy milyen lenne már ha ez a csaj fennlenne itt gyk-n és neked adna épp tanácsot!!:D
2011. máj. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Hívd el azonnal egy presszóba (kocsma), had lássa, hogy iszod le magad taj részegre, mikor már jól beb@sztál hányd le az arcát és verd meg.


Ezt sose fogja elfeledni az tuti :)

2011. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azon nyomba hívd el:P

te mocskos mákker:P

2011. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!