Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen helyeket ajánlanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyeket ajánlanátok egy jó bulinak? Ahol helyes normális srácok vannak, fel lehet jól öltözni.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. :) Ha mondjuk nagyobb társasággal megyünk, akkor is szórakoznak a személyi elkérésével?
2009. máj. 8. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így nem tudod behatárolni. Mindenhol vannak nagyon rendes és nagyon bunkó pasik, de lányok is. Szerintem ha a megérzéseidre halgatsz el tudod dönteni hogy rendes e vagy nem. :) 17/F
2009. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :) és szted nagyobb társasággal ha megyek, szórakoznának a személyivel?:P mert sajna neked eddig nem volt időm megcsináltatni..:( és a diákom meg.. hát már nem abba a suliba járok, de az új még nincs meg, a régi meg.. hát a képen 12 éves vok és ááá :D
2009. máj. 8. 22:29
 3/5 A kérdező kommentje:
* nekem, nem neked :D
2009. máj. 8. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
általában a rendőrök az összes "jó" embert megtalálják csak a rosszéletűeket nem XD jó ez félig vicc volt :) Szerintem nem vagyi ha kultúráltabb hejre mész ahol nem verekednek ott nem annyira valószínű bár ezt sohasem tudhatod. pl engem még egyszer sem igazoltattak bár engem általában 20 nak néznek :) 17/F
2009. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

áá köszi:) hát engem is többnek néznek, de remélem ez így is marad :D

pl mondjuk gondoltam riora, dokk café, kaméleon v dokkolo?:D áá nemtom hova menjünk:)

2009. máj. 8. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!