Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú helyes, az már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú helyes, az már beképzelt bunkó? Normális fiúk miért csak barátnak jók?

Figyelt kérdés
Eddig ezt vettem észre, hogy aki helyes, az már egy beképzelt bunkó.. És az is érdekelne hogy a szegény normális pasik miért csak barátnak jók?
2009. dec. 14. 18:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Hát ezzel csak magadat minősíted.

Kimondta, hogy a normális pasik, csak barátnak jók?

Egyszerűen ilyen idióták a lányok, hogy inkább összejönnek egy bunkó, szemét fasszal, aki leszarja/megcsalja őket, de azért mégiscsak kockás hasa van ugye, ha egy normális, hűséges, őszinte, szerető pasi meg egy kicsit kevésbé helyes az meg dögöljen meg egyedül, mert senkinek sem kell...

2009. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
A párom helyes, mégsem bunkó. :p Egy helyes srác miért ne lehetne normális? Mi, nők általában nem vagyunk mazochisták. A "szegény normális" meg lehet, hogy a saját értékrendje szerint normális, a nők szerint meg nem. Pl unalmas, irigy, intoleráns, buta, stb.
2009. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem volt már 60 ilyen kérdés. Már annyiszor el lett magyarázva, hogyan működik ez, hogy nem hiszem, hogy nem sikerül némi googl-zéssel megtalálni. Szerintem használd azt a szerencsétlen keresési opciót.


Amúgy nem, aki helyes, az nem mind beképzelt. És nem a "szegény normális pasik" azok, akik "csak barátnak jók", hanem az önbizalomhiányos vagy egyszerűen unalmas fiúk.

2009. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
Az elsőben majdnem magamra ismertem de nem vagyok bolod,se hülye.Volt oan hogy egy srácot normának néztem,mert kívűlről és mert ameddig vele voltam a normálist játszotta el nekem.Utánna meg 2 hónappal megláttam az igazi énjét és bunko nagyon.De ha az elején is őszínte lett volna nem utáltam volna meg ennyire.Úgy hogy akár meikvagy mindig legyél őszínte és nem lesz baj.Csak ne játszd meg a 2-dik éned.
2009. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem én mondtam, csak a gyakorikérdéseken is annyi helyen látok ilyet, hogy valaki normális pasit keres, és ír erre egy normális pasi választ, hogy 'minket normális pasikat csak barátnak akartok max.' csak ezen lepődtem meg, és igen, ezt az életben is láttam már, hogy aki aranyos, kedves, annak nincs csaja, aki meg 'páwahh' meg 'raj' meg ilyesmi divatmajom, azoknak mind van csajuk, csak ezt nem értem... pedig én is csaj vagyok, de mégse bukok az ilyen 'fúdegazdagvagyokmindentmegtehetek' pasikra.. és a normális pasik meg kezdenek szinte eltűnni.. sokan azt hiszik hogy a bunkókra buknak a csajok, így inkább megjátszák magukat, hogy ne normálisak legyenek hanem menő divatmajmok... :(
2009. dec. 14. 20:14
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Minden nőnek más a helyes, más a normális. Egyén szerint változik. Az ember maga dönti el, kicsodát hová sorol. :)
2009. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
a csajoknak olyan kell aki az épp aktuális trendeket követi. a "belső értékek" már régen csak a mesékben vannak.
2009. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%

"annyi helyen látok ilyet, hogy valaki normális pasit keres, és ír erre egy normális pasi választ, hogy 'minket normális pasikat csak barátnak akartok max.'"


Persze, mert akikre a nők ráizgulnak ("rosszfiú"), azok nem megbízhatóak, túl önzők stb. (azaz nem "normális pasi"). A tökéletes férfi az lenne a nők számára, aki egyesíti a "normálispasi" és a "rosszfiú" értékeit. Ez azért nehéz, mert a tulajdonságaik egy része elvileg kizárja egymást, a gyakorlatban pedig rendszerint nem szokott senki egyszerre "normálispasi" és "rosszfiú" lenni. Mindenkiben megvan azonban mind a kettő bizonyos mértékig, és ezért _valamennyire_ minden férfi megközelíti az ideált. A nő pedig, különösen 30 éves kor után, hajlandó a kompromisszumra. Ha nem így lenne, már kihalt volna az emberi faj.


"aki aranyos, kedves, annak nincs csaja, aki meg 'páwahh' meg 'raj' meg ilyesmi divatmajom, azoknak mind van csajuk

, csak ezt nem értem..."


A nőket az erő, a hatalom, a magabiztosság, a bátorság, a vagányság vonzza. Ezek a klasszikus férfi erények. A férfias férfi az, aki nem habozik, nem esik kétségbe, nem nyafog, hanem határozott elképzelése van arról, hogy mit akar, és ezt keresztülviszi akár akadályokkal vagy veszélyekkel vagy vetélytársakkal szemben is, és közben fütyül rá, hogy másoknak mi a véleménye. A férfias férfi az, akinek az erejében bízni lehet. Egy férfias férfi nem fog meghunyászkodni, félrehúzódni az útból, nem fogja mások érdekét az önmagáé elé helyezni. De bunkónak persze nem kell lennie. Butább, ill. fiatalabb nők persze gyakran összekeverik a bunkóságot és az agresszivitást a férfiassággal. (A valóság az, hogy nemritkán azok a férfiak, akik nagyon agresszívak, nagypofájúak stb., belülről jóval bizonytalanabbak és gyengébbek). Nem a férfinak kell kedvesnek és gyengédnek lennie, hanem a nőnek. Nyilván a nők bálványa az a macho, akinek ugyanakkor a nőjével gyengéd pillanatai is vannak persze.


"pedig én is csaj vagyok, de mégse bukok az ilyen 'fúdegazdagvagyokmindentmegtehetek' pasikra.."


Ezt hiszed. Elméletben, vagyis egy képernyő mögött minden nő ezt gondolja. A szexuális izgalom tudatmódosító hatású. Most nem vagy szexuális izgalomban. Ha most odamenne hozzád egy macho, lehet, hogy izgalomba jönnél, és ellentétesen viselkednél azzal, amit most itt elméletben gondolsz. Elméletben minden nő elutasítja a "rosszfiúk"-at és "normális pasi"-ra vágyik. A gyakorlatban a "normális pasik"-at unalmasnak találja.


"és a normális pasik meg kezdenek szinte eltűnni.."


Az emberiség nem változik. Mindig is voltak "normálisak" és macho-k.


"sokan azt hiszik hogy a bunkókra buknak a csajok, így inkább megjátszák magukat"


Mert értelmesek és megtanulták, hogy hogyan működnek a nők. Nekik vannak sikereik a nőkkel.

2009. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
+pont az elsőnek, igaz önbizalomhiányban szenvedek de épp most koptattak le... és egy ilyen "raj" meg menő miatt, de a csaj majd amiután sz*rrákuratja magát és majd magányos lesz... és akkor vigasztaljam majd megint mert jófej vagyok voltam... na hát ittvan-e egy jónagy kupac kopasz kukac... azt neki...
2009. dec. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
és a kérdésed és az alatti kifejtés is teljesen igaz, és ettöl sajnos falnak megyek, hogy nem nézek ki jól, kicsit megvagyok még szeppenve a csajok előtt de nemhinném hogy aki kirittyenti magát h menő legyen az többre megy majd mint mi kicsit visszafogottabbak... lesz egy csomó krva meg rbanc meg melléjük egy csomó kis emobojocska azt láncba krnak egymással... mig a normálisbb lányok majd boldogok lesznek valakivel aki bár nem bizti hogy ismert ember de igazi szerető lehet... 17 fiu
2009. dec. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!