Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak normális lányt? 16éves vagyok, anyagilag is nagyon jól állok, azt mondják hogy helyes vagyok.

Figyelt kérdés

Ha megyek egy társaságba mindenhol jókedvet varázsolok mindenkinek jókedve lessz tuti hogy mindenki emlékezni fog arra mindenki. Kedves is vagyok,

Most van egy lány aki csak barátságot akar velem de hétvégén voltam vele egy helye rengeteget nevettünk nagyon szeretem vettem neki ajándékot az édesapja külföldön kapott munkát es csak 4-5 honap után tud a családnak penzt küldeni megkért a lány hogy segitseg neki 100,000ft ft kérne kölcsön.igent mondtam.Mondta hogy nem akarja hogy ugy érezzem kihasznál találjak ki neki valamit hogy segitsen nekem valamiben.Sokan mondják hogy mindegyik ujjamra akadhatna lány..akkort miért nincs?:S


2009. febr. 3. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rossz helyen keresel? Vagy túl gyors vagy? Vagy egyszerűen olyan jó vagy, hogy azért a lányok azt hiszik, te vagy a tökéletes jóbarát? És fontosabbnak tartanak egy jó megbízható barátot...? Én is evvel a problémával állok szemben... 17\l
2009. febr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

16évesen a 100ezrek csakugy röpködnek? :D


amugy h a kérdésedre válaszoljak..lehet h pont ezért nem..mármint,hogy jol nézelki+ezek szerint gazdag vagy(vagyis inkább a szüleid,deez mindegy.)

erről mindenkinek az a tipikus bunkó,ego ember jut az eszébe....Lehet,hogy te pont nem vagy ilyen,csak tudod az általánosítások...Amugy sztem lehet félnek is egy kicsit pont ezekért a dolgokért..ezért talán neked kellene jobban rájuk hajtani...ha tényleg helyes és kedves lesz már csak idő kérdése és megtalálod a magadhoz illő lányt..szerintem..

2009. febr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok

amugy meg akik azt mondják,hogy minden ujjadra akadhatna egy lány..azoknak biztosan nem vagy közömbös.ők nem tetszenek?csakmert én olyan fiuknak nem mondanék ilyeneket akik nekem közömbösek..

2009. febr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy az a gond, hogy túlságosan is jófej vagy? mint mindent, ezt is el lehet túlozni. a kedves, önfeláldozó fiúkban sok lány hajlamos csupán egy kedves srácot a szomszédból látni, aki barátnak jó, de többnek nem. ez a 100 ft kölcsönadása nem volt jó ötlet sztem. nekem biztos nem lett volna képem ennyi pénzt kölcsönkérni, mert nem te vagy a Máltai Szeretetszolgálat. tudom, hogy te ezt nem így érzékeled, de ez nálam kimerítené a kihasználás fogalmát, még ha olyan jó anyagi körülmények közt élnék is mint te. legyél egy kicsit öntudatosabb, éreztesd a másikkal, hogy neked is vannak játékszabályaid.
2009. febr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

helyes és kedves VAGY*

bocsi -_-"

2009. febr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tehát anyagilag jól állnak a szüleid. Bocsi a pontosításért.


Szerintem az normális, ha néha úgy érzed, nem mennek a csajos dolgaid. Utána meg túl jól fognak- vannak jó és rosszabb periódusok:) A lényeg, hogy fiatal vagy, minden menni fog;)


Egyébként rám sokan mondják, hogy nagyon szép vagyok (én egy szerényebb verzióval megelégednék). Mégsem volt barátom sokáig. Valahogy tartanak tőlem a férfiak. Ha helyes vagy, nem mindig előny:-) Nade ezt inkább csak a jókedv miatt írtam.


Hajrá, és ne feledd: a pénz legyen az utolsó, amit a barátnőzéssel kapcsolatban megemlíts! Akiknél a pénztárca számít, jobb is, ha nem jössz velük össze.

2009. febr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hu,köszi a sok kommentet nem számitotak ennyi segitőkész emberre:) Kisrésze a szüleim pénze mivel nagyon tapad hozzám a pénz persze vállalok kisebb munkákat is,fogadok internete,régi dolgokat eladom a neten,ezért irom hogy van pénz..nem a szüleimet húzom le. Köszi az összes kommentelőnek a véleményt aranyossak vagytok:)
2009. febr. 3. 01:26
 8/13 A kérdező kommentje:
Számitottam*
2009. febr. 3. 01:29
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor bocsi, nem akartalak megbántani.


Hajrá még egyszer, lehet, hogy már holnap találkozol Vele :)

2009. febr. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Semmi baj:) És köszi hogy segitettél!
2009. febr. 3. 02:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!