Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csúnya srác hogy udvaroljo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya srác hogy udvaroljon egy lánynak? Mert én bizony elég ronda vagyok, de amúgy okos meg értelmes, de nem merek egy lányhoz se közeledni. Szinte érzem hogy lekoptatna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 13:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

akkor ne játszd el hogy menőgyerek vagy vagy nagy macsó

adj a külsődre öltözz normálisan

ki mondta h ronda vagy?

most nem fogom bizonygatni az ellenkezőjét de egy lány észreveszi ha ilyen kis teszetosza szerencsétlen a pasi


miért nem vagy megelégedve magaddal?

jelzem senki sincs én se


add magad legyél természetes és kedves különös figyelmet fordíts a lányra aki teccik mosolyogj rá sekíts neki beszélgess vele


16/L

2009. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
adj egy email címet, és ott leírok neked mindent, ami csak segíthet :D
2009. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Legyen egy egyéni stílusod, ami másnak nincs.

Nekem több srác is bejön, akik mások szerint csúnyák.:D De mindeggyik srácban van valami, ami megfoghat. Gondoldd át, hogy benned mi van, ami másnak nem nagyon lehet, vagy mi foghatna meg egy csajt benned, és azt hangsúlyozdd ki.

2009. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Jó dumával és a kisugárzásoddal simán menni fog! Ezerszer többet számít mint a külső jegyek. Amúgy biztos vagyok benne, hogy Benned is van valami, ami szép, pláne szerethető. Egy kalappal! Mit veszíthetsz?!
2009. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Menj el fodrászhoz, szolizzál kicsit, járj el sportolni, buli előtt/tali előtt fürödk meg, fújj magadra valami dögös parfümöt, legyél mindig telljesen ápolt és nem lesz semmi baj. Érezd jól magad a bőrödben, és eszed be se jusson hogy te ronda lennél. Az ronda aki annak képzeli magát. Legyél laza és nyíltan beszélgessél a lányokkal. A lányoknál a külső csak másodlagos..ha jó a beszélőkéd, értelmes vagy, nyílt, és elhiteted a lánnyal hogy okosabb vagy nála, akkor nyert ügyed van. Légy magabiztos, és lássák rajtad, hogy tudd mit akarsz.

Csináld azt amit mondtam és annyi nőd lesz ahányat akarsz.

2009. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
te ertelmes srac vagy...keves ilyen van.Azt mondod magadrol hogy csunya vagy.De akkor is ilyen normalis lennel, ha szerinted nem lennel az?Hany eves is vagy?
2009. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
szép ruhákban vagyok, adok a külsőmre ahogy tudok, de inkább itthon ülök, olvasok, írok, dolgozok, netezek. A lányoknak meg nem ez kell, hanem a menő kiszőkített haj meg a kigyúrt felsőtest. Én is szoktam gyúrni, de mivel nem szteroidozok, ez alig látszik meg rajtam. Ha meg kimozdulok akkor is csak a haverokkal megyek kirándulni, bulikba nem járok. 17 vagyok egyébként
2009. máj. 9. 16:25
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
annyi fiu megfordul körülöttem, s mind azt mondjak naon szep vok, es jarni akarnak velem.Es az irasodbol itelve nem vagy se több se kevesebb nalam.(kor)en örülnek ha egy ilyen fiuval hozna össze a sors..es az sem erdekelne, ha csunya
2009. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Na öcsi, az előző azt akarja mondani, írjál neki egy emailt, amiben szépen elkéred az msn címét :D
2009. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

énse járok el bulizni de néha de ettől függetlenül lehet vki szép és nem ronda, én egyáltalán nem tartom magam csúnyának sőt...:D nah jó nem vok nagyképű de van önbizalmam

ha szép ruhákba jársz ápolt vagy akk máris jobban érzed :)

sok lánynak nem kell az h szőke és kigyúrt legyen a pasi ha nem vagy duci akk azt sztem többen szeretik

fel a fejjel :) sajna kevés olyan srác van aki így gondolkodik szal sok sikert!

2009. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!