Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csúnya srác hogy udvaroljo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya srác hogy udvaroljon egy lánynak? Mert én bizony elég ronda vagyok, de amúgy okos meg értelmes, de nem merek egy lányhoz se közeledni. Szinte érzem hogy lekoptatna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 13:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
Nincs csúnya csak karakteres. :D
2009. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

figy lényeg h ne az ilyen tökéletes pláza cicákat szólítsd le!

én tipikusan nem vagyok az a pláza cica és én nem tartom magam csúnyának és más is mondtam már h jól nézek ki de ha engem vki leszólít bárhol és nem rögtön a tipikus csajozós dumával jön akkor én simán elkezdek vele beszélgetni akár h is néz ki!

szerintem eleve olyan h vki csúnya olyan nincs!

azt meg h ne a pláza cicákat szólítsd le azt csak azért mert h nekik a hozzájuk hasonló tökéletes pasi kell.

viszont bármelyik csaj aki kicsit is normális tuti h nem lesz bunkó veled, max egy bocsi de most mennem kell dumával közli h nem de akkor se úgy mint egy pláza cica tenné, szerintem nyugodtan kezdj el ismerkedni .

egyébként meg a chatek a legjobbak erre mert ha vkivel lekezdesz beszélgetni úgy h nem tudod h néz ki de szimpi akkor utána már nem érdekel h h néz ki.

és ha te elfogadod magad akkor más is el fog!

15/L

2009. máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
a lanyok is küdenek ilyen problemakkal...söt eg lanynak sokkal nehezebb is a helyzete.De ha mar szep ruhaid vannak akkor mar nyerö vagy es nem kell ahhoz kigyurt test.
2009. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
sokkal jobbak az ilyen fiuk mint te, sajna a mi környekünkön nincsenek olyan normalisak mint TE vagy.
2009. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pesti vagy??:D
2009. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szia én is így wagyok wele de most nem tom hogy lett ömbizalmam. Mikor megyek egy lányhoz megfűrdök felöltözök wagányan befujom magam... Most wan egy lány nagyon teccik és holnap megyek hozzá... wan egy fiuja. de nagyon jo csaj én nem azt mondom hogy elweszem a fiutol de megszerzem a lányt. Szowal sok sikert és fel a fejjel. Bátran menny oda és szolicsd le beszélges wele legyél egy kicsit belewalobb gyerek. :D
2011. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!