Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos kritérium az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos kritérium az a csajozásban, hogy egy 29-30 éves pasinak legyen saját lakása?

Figyelt kérdés
Jó esetben kikerül az egyetemről, fősuliról 24-25 éves korában, és már 4-5 év alatt hogyan szedjen össze vagy 6-8 millió ft-ot, hogy legyen pénze pl Pesten legalább egy panelházba. Ha azt vesszük, hogy keres pl 130-150 nettót nagyon ideális esetben ha kezdő. Abból meg kaját kell venni, számlák stb. Maradna vagy havi 70-80 ezre, hogy félretegyen minden hónapban. Az nagyon jó esetben visítva jön ki 4-5 év alatt 5 millió ft-ra kb. Akkor miért várja ez sok lány, hogy akkorra már legyen saját házad? Főleg egy orvosnál, vagy több diplomásnál nem is értem hogy lehet ilyet elvárni, ha kb 27-28 évesen fejezik be az egyetemet. Mégis sok lány leírja ide, legyen saját háza, autója stb. Honnan mégis? Teremtsen a semmiből a nulláról? Pedig bennünk van az elszántság, hogy legyen 5-6 év múlva, de rögtön nem tudunk azzal előállni. Szerintem 10 ből 7-8 fiatal így van ezzel. Akinek meg van, annak apuka vette a panelt vagy kertes lakást. Arra meg nem dicsekednék a helyükben. Nem túl irreális kérések ezek?
2011. nov. 10. 07:21
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Várd el te is :D Komolyra fordítva, az ilyen lányok sz.rt sem érnek. Teremtsék meg maguknak és ne a másikkal szemben legyen elvárásuk.
2011. nov. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:

Így van az ilyen csajokkal ne törődj!!!

Nekem sincs saját házam ,és még nemtudom hogyan tovább mert fikarcnyi félretett pénzem sincsen,és csak a jobb helyeken kaptam meg 110ezer nettó fizetést és ebbe a világba menj el úgy dolgozni hogy biztos állandó munkahelyed legyen...

Soknak szerencséje van hogy a szülei nem csak a lakást de még a kocsit meg a jogsit is kifizetik a gyereknek(amiért én megdolgoztam),és tényleg nagyra vannak magukkal,pedig nincs mire...

2011. nov. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Azt látom, hogy ti jól gondolkoztok és nagyon pozitívan. Csak sajnos a lányok valahogy nem így gondolkoznak. Itt a gyk-n is elég sokszor láttam már, hogy csak olyan 20-on éves pasival akarnak járni, akinek már van saját háza. A 95%-nak nincs(vagy szüleivel él), de ők a maradék 5%-al akarnak csak járni. Ilyenkor meg nagyon elkeseredem.
2011. nov. 10. 07:49
 4/56 A kérdező kommentje:
Ja és abból a maradék 5-10%-ból is azok vannak előnyben akik igen jól néznek ki. Így meg lecsökken az egész kb 2%-ra. Ezek nem túl jó esélyek. Nagyon meg vannak kergülve manapság a magyar lányok és nők.
2011. nov. 10. 07:51
 5/56 anonim ***** válasza:
71%
igen elvárják! hogy miért? mert nem szeretnek dolgozni!
2011. nov. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Én ebből csak azt a következtetést vonom le, hogy volt egy opera,egy mese vagy inkább rajzfilm meg sok más formában is volt már. Egyszer a Grimm is képernyőre vitte(az a picit durva japán változat), aminek az volt a címe, hogy a Kék szakállú herceg. A történetet, gondolom mindenki ismeri. Van egy szegény paraszt lány, aki megtetszik a hercegnek és az magához veszi, hogy ha kiállja a próbát, akkor feleségül veszi. Elutazik a herceg és mondja, hogy csak egy szobába nem szabad bekukkantania. De a csaj beles oda, ahol látja, hogy a többi volt feleség vagy feleség jelölt pórul járt, mert nem a személyéért szerették a herceget hanem a pénzéért és még túl kíváncsiak is voltak. Végül a herceg halt meg benne, kinyiffantották a lány testvérei. Azt vonom le ebből, hogy a hercegnek volt igaza, mikor meg akarta találni azt a lányt, aki nem olyan mint a többi, hogy csak a pénzéért szereti. Ugyanezt tudom átszármaztatni a mai világba is. Az összes lány ilyen mint a mesében(nem elkeseredettségből mondom, hanem tapasztalom). Mindegy az, hogy szép vagy csúnya, szegény-e vagy gazdag-e az a lány. Még a szegény lány is csak ahhoz megy feleségül aki egy gazdag herceg, vagyis csak szeretne ahhoz menni. Kiderül aztán, hogy a szolid külsejű szegény lány is ugyanolyan mint a többi, csak a siker fény és csillogás és a rejtelmes dolgok(titkos szoba)érdeklik. Sajnos minden lány egyforma. Ez a tanulság. Ezerből 1 ha nem ilyen. Még sokat is mondtam. Keresik a gazdag herceget.
2011. nov. 10. 08:12
 7/56 anonim ***** válasza:

Én a helyedben örülnék,mert lehet hogy nem lessz egy topmodell barátnőd,de helyette sokkal jobbat kapsz aki értékeli majd azt hogy minden nap munka után Te még tartod a frontot aki nem holmi lusta pi csa aki csak az alváson kívül máshoz nemért.Neked olyan feleséged lessz aki majd tud majd főzni a gyerekeknek és vigyázni rájuk miközben te halálra dolgozod magad és mikor hazamész még veled is fog foglalkozni!

Normális nő normálisan gondolkodik!Hiába vannak kevesen ,de őket csak egyszer kell horogra akasztani,utána tudni kell megtartani!!!

2011. nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
56%

sziasztok ,


en egy 27 eves lany vagyok , és sajnos egyett kell értsek veletek , a mai vilagban 100x nehezebb egy rendes normalis lanyt talalni mint fiut ... nekem komoly kapcsolatom van ahol együtt a páromal törlesztjük a lakáskölcsönt , mi is egyetem utan elmentünk dolgozni (elég jo a fizu) es abbol osszuk szorozuk hogy jo legyen ... de latom sajnos a koleganöim is egy szorakozo helyen elöbb nezi meg hogy milyen a sracnak a kocsi kulcsa es csak utana ismerkedik esetleg ...

2011. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:

Én egy 35év körüli pasinál várom el,hogy legyen saját háza vagy lakása,de nem kell,hogy egy palotában éljen. Ha egy ilyen korú férfi a szüleivel él,számomra azt a benyomást kelti,hogy link,és nem tud elszakadni a szüleitől, nem önálló, nem tudnak rendesen gazdálkodni a pénzzel.

Én ha párt keresek egyébként nem szempont, mert ha valakit megkedvelek nem érdekel,hogy van-e saját háza,autója.

2011. nov. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Az utolsó és utolsó előtti válaszadóknak is igazuk van. De végre egy lány aki beismerte, hogy nagyon de nagyon sok lány van a mai világban, aki előbb nézi meg az autó kulcsot mintsem megismerkedjen azzal az illetővel. A lányok 80%-a ezt nem vallja be. De végre valaki aki be merte vallani és lány az illető.
2011. nov. 10. 08:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!